Meno mokyklos balerinos – tarptautinio konkurso laureatės

2017-11-29

 

 

Lapkričio 18 d. Nacionalinės M. K. Čiurlionio menų mokyklos „Šokio teatre” Vilniuje vyko tarptautinis baleto ir šiuolaikinio šokio festivalis-konkursas ALLEGRO 2017. Iš šio konkurso, kuriame varžosi prestižinių Lietuvos choreografijos mokyklų baleto solistai ir kolektyvai, laimingi grįžo Plungės Mykolo Oginskio meno mokyklos Choreografijos skyriaus mokiniai. Kelinti metai iš eilės mokytojos metodininkės Loretos Vaitkutės auklėtiniai šiame tarptautiniame konkurse iškovoja prizines vietas. Šiemet mokytojos išugdytas mišraus amžiaus kolektyvas baleto šokėjų kategorijoje laimėjo antrą vietą, o duetas – Augustė Bulzgė ir Viktorija Rupeikaitė neoklasikinio šokio kategorijoje  – pirmą vietą. Viktoriją Rupeikaitę konkurse sėkmė lydėjo du kartus. Ji taip pat iškovojo pirmą vietą neoklasikinio šokio 14 – 17 metų solistų kategorijoje.

Plungės Mykolo Oginskio meno mokyklos jaunieji baleto šokėjai grįžo iš konkurso vežini ne tik laimėjimais, bet ir pačiais geriausiais įspūdžiais iš Lietuvos sostinės Vilniaus.

 

Plungės Mykolo Oginskio meno mokyklos informacija

 

Nuotraukose

Plungės Mykolo Oginskio meno mokyklos Choreografijos skyriaus mokiniai su savo mokytoja Loreta Vaitkute tarptautiniame baleto ir šiuolaikinio šokio festivalyje-konkurse ALLEGRO 2017 Vilniuje

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.