Meno mokyklos auklėtinės iš festivalio „Festum Organorum“ grįžo su apdovanojimais

2016-06-09


 

       2016 gegužės 30 – 31 dienomis Gargždų Šv. Arkangelo Mykolo bažnyčioje vyko 5 – asis Å½emaitijos  krašto muzikos ir meno mokyklų festivalis  „Festum Organorum“, kurį organizavo Gargždų vaikų muzikos mokykla. Šiame konkurse ne pirmą kartą dalyvavo ir  Plungės Mykolo Oginskio meno mokyklos Fortepijono skyriaus mokytojų paruošti mokiniai. Festivalyje savo gebėjimus groti vargonais išbandė  Meda Slivskytė ir Saulė Lydytė (mokytoja D. Šimkienė), Nojus Beinoras ir Rugilė Jurevičiutė (mokytoja J. Stankutė), Gintarė Razmaitė ir Gabija Butkytė (mokytoja A. Alminienė).

       Šiais metais festivalį praturtino vieno ryškiausio šių dienų vargonininko Vilimo Norkūno koncertas ir paskaita apie vargonų atsiradimo istoriją, palikę gilų įspūdį festivalio dalyviams ir jų pedagogams. Išklausę visų 53 dalyvių paruoštas programas, vargonininkas V. Norkūnas ir festivalio rengėjai  išskyrė geriausius pasirodymus ir dalyvius apdovanojo specialiais diplomais, kuriais galėjo pasidžiaugti ir Plungės meno mokyklos mokinės. Už geriausiai atliktą J. S. Bacho Invenciją apdovanota Saulė Lydytė,  o už geriausiai atliktą polifoninį kūrinį – Gintarė Razmaitė.

 

Plungės Mykolo Oginskio meno mokyklos informacija

Nuotraukoje: sėdi prie vargonų Saulė Lydytė, pirmoje eilėje iš kairės stovi mokiniai Rugilė Jurevičiutė, Nojus Beinoras, Gintarė Razmaitė, Gabija Butkytė ir Meda Slivskytė,  antroje eilėje – mokytojos Judita Stankutė, Aliona Alminienė, Daiva Šimkienė 

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.