Menas viešojoje erdvėje: Pokalbiai su gamta III

2017-10-26


 

VšĮ „Vandens bokštas“  pristato kūrybinių dirbtuvių, vykusių 2017 metais, vizualizacijas. Parodos atidarymas – Plungės kultūros centre spalio 27 dieną 16 valandą.

Pastaruoju metu intensyviai diskutuojant viešųjų erdvių sutvarkymo klausimais, reprezentacinių aikščių bei skverų monumentams  skiriamas ypatingas dėmesys.  Susidaro įspūdis, kad be politiškai angažuotos kūrybos šalyje daugiau niekas ir nevyksta. Projektas Pokalbiai su gamta III, savotiškai oponuodamas bendroms tendencijoms, įsiterpia į bendrą informacinį šurmulį, pateikdamas harmoningą šiuolaikinio meno ir lietuviško peizažo junginį. Jis be ypatingų lozungų leidžia išsisakyti menininkams, realizuojant kūrybinį potencialą, kuris neišvengiamai reprezentuoja ir mūsų laikmetį.

Keturių Lietuvoje pripažintų meno kūrėjų ir menininko iš Gruzijos šią vasarą Plungės rajone sukurtos landšaftinės kompozicijos, įamžintos nuotraukose,  atskleidžia ne tik autorių individualybes, bet ir mūsų šalies grožį, kuris laikomas nenuginčijama nacionaline vertybe. Pasak parodos sumanytojo nepriklausomo kuratoriaus Juozo Laivio: „Vertinant šių dienų situaciją ir kultūros poreikį, periferijoje įgyvendinami ir jau  tradicija tampantys profesionalaus meno projektai  kuria pridėtinę  vertę  ir  yra aktualūs bendrame šalies meno kontekste. Menu išryškinamas unikalus kraštovaizdžio potencialas bei reprezentuojama šalis, kaip kūrybingas, atviras ir įnovatyvumų nevengiantis kraštas.”

Parodoje dalyvauja: Galaktion Eristavi, Donatas Jankauskas (Duonis), Valdas Simutis, Darius Vaičekauskas ir šiuo metu  Lukiškių aikštės sutvarkymo konkurse dalyvaujantis  Darius Žiūra.

Paroda veiks iki 2017 metų lapkričio 17 dienos.VšĮ „Vandens bokštas“  informacija
Daugiau info telefonu 8 64 852 852
 

 

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.