MENAI SAU kūrėjų darbų parodos atidarymas

2017-01-12

 

 

       Prieš 8 metus Plungės rajono Stalgėnų  kultūros namuose įkurta studija „Menai sau“. Įkūrėjas – mokytojas ir tautodailininkas Vidas Vagnorius.

       Kiekvienas šioje studijoje gali susipažinti su dailės priemonėmis ir medžiagomis, su įvairiomis dailės kūrinio atlikimo technikomis, su naujausiomis meninėmis idėjomis, su senomis ir vėl iš naujo atrastomis  meno technologijomis, išreikšti savitumą ar tiesiog kitaip pažiūrėti į savo  kasdienybę ir nuspalvinti ją kitomis spalvomis.

       Studijos lankytojai yra ir vaikai, ir suaugusieji. Jie dalyvauja meniniuose užsiėmimuose, kuriuose malonios draugijos aplinkoje, laisvu, saviraiškai skirtu stiliumi susipažįsta su tapybos ant šilko, aliejinės ir akrilinės tapybos technikomis. Naudojant naujausias dekoravimo technikas, kuriamos praktiškai interjere naudojamos meninės detalės, rankų darbo dovanos ir kiti meno kūriniai. Studijos dalyviai mokomi išreikšti savitumą ar tiesiog kitaip pažiūrėti į savo  kasdienybę ir nuspalvinti ją kitomis spalvomis.

       Kviečiame nuoširdžiai ir atvirai pasidžiaugti studijos MENAI SAU  kūrėjų darbais, juos įvertinti, pastebėti, pagirti, paskatinti, pasidalyti geromis mintimis ir įkvėpti visus naujiems meniniams ieškojimams.

       Parodos atidarymas – sausio 12 d. 17.30 val. Plungės kultūros centro parodų salėje.

 

Plungės KC inf.

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.