Mėgėjų sporto žaidynėse įveikta aštuntoji rungtis – krepšinis

2016-11-02
Šateikių seniūnijos komanda

 

 

 

       Spalio 30 d. Plungės rajono mėgėjų sporto žaidynėse įveikta aštuntoji rungtis – krepšinis. Krepšinio varžybose dalyvavo penkios komandos: Alsėdžių gimnazija, Šateikių seniūnija, „Vičiūnai“, „Bumas“ ir „Amigo“.

       Krepšinio varžybose pajėgiausia buvo Šateikių seniūnijos komanda, kuri finale rezultatu 72:57 įveikė „Vičiūnų“ komandą. Nugalėtojų gretose rezultatyviausiai žaidė Julius Paulauskas (22 tšk.), Audrius Baguckis (18 tšk.) ir Giedrius Slays (11 tšk.). „Vičiūnų“ komandoje daugiausia taškų pelnė Mindaugas Šimkus (16 tšk.), Jordanas Daukšas (13 tšk.) ir Mindaugas Norvaišas (10 tšk.).

       Rungtynėse dėl trečios vietos susigrūmė „Bumo“ ir Alsėdžių gimnazijos komandos. Po atkaklios kovos rungtynes laimėjo Alsėdžių gimnazija rezultatu 54:46. Alsėdžių gimnazijos komandą į priekį vedė Dalius Adomaitis, kuris pelnė 23 taškus. „Bumo“ komandoje rezultatyviausiai rungtyniavo Tomas Žukauskas, kuris į Alsėdžių gimnazijos krepšį įmetė 18 taškų.

       Penktą vietą krepšinio varžybose užėmė „Amigo“ komanda.

       Šateikių seniūnija už pirmą vietą krepšinio varžybose savo sąskaitą papildė 16 taškų ir dabar bendroje įskaitoje turi 78 taškus ir tik keturiais taškais atsilieka nuo pirmaujančios „Bumo“ komandos, kurios sąskaitoje yra 84 taškai.

Krepšinio rungties turnyrinė lentelė Rezultatų lentelė po krepšinio
Alsėdžių gimnazijos komanda „Vičiūnų“ komanda


Plungės SRC inf.


Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.