Medaliai iš Lietuvos moterų šachmatų čempionato

2018-03-12

Kovo 2-8 dienomis Kaune vyko 2018 m. Lietuvos vyrų ir moterų šachmatų čempionatai, kuriuose žaidėjai varžėsi iš visos Lietuvos. Plungės miesto garbę šiose varžybose gynė šeši šachmatininkai. Atsižvelgiant į dalyvių skaičių, varžybos vyko šveicariškąja sistema, kur moterys žaidė 7 ratus, o vyrai – 9.

            Moterų čempionate dalyvavo 18 patyrusių šachmatininkių, kurios dovanojo žadą atimančias ir kombinacijomis perpildytas partijas, o prizininkių pjedestalas nebuvo žinomas iki pat paskutinės partijos. Čia didžiulė laimė šypsojosi abiem dalyvavusioms plungiškėms – Ievai Žalimaitei ir FIDE meistrei Daivai Batytei. Šios merginos surinko vienodai – po 5,5 taško (tarpusavio partija baigėsi lygiosiomis), – tačiau dėl papildomų rodiklių atitinkamai pasidalijo čempionės ir vicečempionės titulais. I. Žalimaitė apdovanota taure, medaliu ir diplomu, prizininkės apdovanotos medaliais ir diplomais. Moterų čempionė Ieva yra pakviesta į šių metų Lietuvos moterų olimpinę rinktinę.

            Vyrų  čempionate prie šachmatų lentų sėdo 55 dalyviai, tarp kurių galvą suko ir Plungės sporto ir rekreacijos centro treneris FIDE meistras Sigitas Kalvaitis bei trys auklėtiniai – Ignas Mačiuitis, Gediminas Škerba ir Ernestas Kurmis. Ignas su treneriu džiugino savo rezultatais, o pastarasis pateko į stipriausiųjų dešimtuką. Kiek kuklesnius rezultatus parodė likusieji auklėtiniai. Vyrų čempionu tapo tarptautinis didmeistris iš Vilniaus Vidmantas Mališauskas.

           

Plungės VŠK „Bokšto“ informacija

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.