Mažųjų „Pasakos” darželinukų – dideli pasiekimai

2017-05-19

Lopšelis-darželis pripažintas sveikatą stiprinančia mokykla

           Kabėdami apie vaikų darželį, pirmiausia galvojame apie vaiką. Darželio vaidmuo, ugdant mažylio įgūdžius ir stiprinant jo sveikatą, yra labai svarbus. Bendromis pedagogų, bendruomenės, šeimos ir visuomenės pastangomis siekiame stiprinti vaikų sveikatą, gilinti šios srities žinias bei įgūdžius. Taip pat  kuriame integruotą ir vieningą sveikatos stiprinimo programą.

           Džiaugiamės, kad mūsų lopšelis-darželis 2017 m. balandžio 28 d. pripažintas sveikatą stiprinančia mokykla ir  įsitraukė į sveikatą stiprinančių mokyklų  tinklo veiklą.

      

 „Pasaka“ – Tarptautinėje gamtosauginių mokyklų programoje

 

Meilė gamtai – vertinga žmogaus charakterio savybė, todėl  lopšelyje – darželyje „Pasaka“ gamtosauginis  ugdymas vyksta sistemingai, nuosekliai ir suprantamai. Gamtos pažinimas integruojamas  į visas vaiko veiklos sritis. Pristatydami svarbiausius darželio nuveiktus darbus, vykusius edukacinius užsiėmimus, organizuodami konferencijas, atviras veiklas,  gamtosauginį auditą, nusipelnėme įvertinimo:  įstaiga nuo 2017 m. kovo 23 d. priimta į Tarptautinę gamtosauginių mokyklų programą.

 Džiugu, kad esame taip šauniai įvertinti ir, be abejo,  įpareigoti ateityje siekti dar daugiau saugoti aplinką, savo gimtą žemę.

 

Lopšelio – darželio „Pasaka“ direktoriaus pavaduotoja ugdymui Loreta Čiuželienė

 

 

                        

 

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.