,,Mažasis Suvartukas“ grįžo iš tarptautinio festivalio Bulgarijoje

2015-06-03

 

 

 

 

        Plungės kultūros centro vaikų ir jaunimo liaudiškų šokių studijos ,,Mažasis Suvartukas“ jaunių grupė gegužės 18-28 dienomis dalyvavo tarptautiniame folkoro festivalyje „Draugystė be sienų“ Slivene, Bulgarijoje. Tai vienas prestižiškiausių Bulgarijoje vykstančių vaikų folkloro festivalių. Kolektyvas atstovauti Lietuvai buvo atrinktas kompetentingos komisijos sprendimu. Festivalį Slivene organizuoja apskrities administracija ir švietimo bei mokslo ministerija.

        Vaikai koncertavo senelių namuose, mokyklose, parodė savo programas atskiruose kaimeliuose. Festivalio metu vyko vaikų kūrybinės dirbtuvės, kuriose vaikai mokėsi šaudyti iš lankų, piešti, kurti papuošalus, šokti kitų tautų šokius. Festivalyje dalyvavo vaikai iš 14 pasaulio šalių. Plungiškiai labiausiai susidraugavo su vaikais iš Malaizijos.

        Festivalio uždarymas, kurį tiesiogiai transliavo Bulgarijos televizija, vyko Sliveno dramos teatre. Pakeliui aplankę Budapeštą ir pailsėję terminėse pirtyse, kupini įspūdžių ir tinkamai reprezentavę Lietuvą ir Plungės miestą, Plungės kultūros centro vaikų ir jaunimo liaudiškų šokių studijos ,,Mažasis Suvartukas“ šokėjai grįžo namo ruoštis birželio 19-21 dienomis įvyksiančiai Plungės miesto šventei.

 

KC inf.

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.