„Mažajam Suvartukui“ – jau 15 metų!

2015-05-14

 

 

       

          Gegužės 16 d. 16 val. Plungės kultūros centre vyks vaikų ir jaunimo liaudiškų šokių studijos ,,Mažasis Suvartukas“ koncertas, skirtas kolektyvo kūrybinės veiklos 15 metų paminėti. Studija  ,,Mažasis Suvartukas“ įkurta 2000 m.  Ją lanko per 160 vaikų, o šokėjus ugdo choreografė ir meno vadovė Ilona Baltikauskaitė bei baletmeisterė Justė Pultanavičiūtė.

        ,,Mažasis Suvartukas“ sėkmingai atstovauja rajonui  pasaulio lietuvių  ir moksleivių, Plungės miesto ir Žemaitijos dainų šventėse, dalyvauja įvairiuose vaikų ir jaunimo tautinės muzikos ir šokių festivaliuose ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje. Kolektyvas koncertavo Turkijoje, Vokietijoje, Italijoje ,Graikijoje, Velse, Makedonijoje ir kitose šalyse.

        ,,Mažasis Suvartukas“ inicijuoja vaikų liaudies šokių kolektyvų šventes Plungėje, nuo 2004 m. – projektą „Kovo 11-osios vaikai“. Kolektyvas yra Lietuvos vaikų ir jaunimo liaudiškų šokių konkurso „Aguonėlė“, kuris vyksta kas ketvirti metai, 2004 m. ir 2012 m. laureatas, o 2008 m. – šio konkurso I vietos diplomantas. 2007 metais „Mažasis Suvartukas“ apdovanotas aukščiausiu mėgėjų meno įvertinimu – Lietuvos liaudies kultūros centro ir Pasaulio lietuvių dainų šventės fondo įsteigtu mėgėjų meno kolektyvų ir jų vadovų apdovanojimu – „Aukso paukštės“ nominacija. Kolektyvo nariai prisideda prie to, kad būtų ugdoma meilė liaudies šokiui, užtikrinama jo sklaida ir populiarinimas.

        Kviečiame gegužės 16 d. 16 val. pasidžiaugti Plungės kultūros centro vaikų ir jaunimo liaudiškų šokių studijos ,,Mažasis Suvartukas“ gražia sukaktimi, jo paruošta programa ir gausiais aplodismentais paskatinti kolektyvo vadovus ir narius toliau ieškoti, tęsti ir populiarinti liaudies meną bei palinkėti, kad ir toliau jų šokiai ir muzika sklistų ne tik Lietuvoje, bet ir visame pasaulyje, o Plungės miesto vardas jų dėka skambėtų vis garsiau ir garsiau.

 

Plungės kultūros centro informacija

 

 

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.