,,Mažajam Suvartukui“ Gruzijoje atiteko GRAND PRIX

2016-06-02

 

       Plungės kultūros centro vaikų ir jaunimo liaudiškų šokių studijos ,,Mažasis Suvartukas“ jaunimo grupė gegužės 25 – 30 dienomis dalyvavo tarptautiniame festivalyje – konkurse ,,Auksinis delfinas 2016“, kuris vyko Batumyje (Gruzija). Festivalyje dalyvavo grupės iš Indijos, Armėnijos, Ukrainos, Lenkijos, Azerbaidžiano, Turkijos, Prancūzijos.

       Suvartukiečiai puikiai pasirodė ir laimėjo  festivalio – konkurso GRAND PRIX. Komisijos pirmininkas kompozitorius, CIOFF Gruzijos skyriaus prezidentas Levanas Kasradzė patikino, kad tai buvo geriausias pasirodymas – choreografija, muzika, kostiumai, sceninė kultūra. Kolektyvas džiaugiasi savo laimėjimais. Šokėjai ne tik puikiai pasirodė festivalyje, bet taip pat spėjo aplankyti Batumyje esančią GONIO tvirtovę, Botanikos sodą, Kutaisio miestą, UNESCO saugomą GELATI vienuolyną, naktinius dainuojančius Batumio fontanus, pasigrožėti kalnais.

       O po visų įspūdžių kupini geriausių emocijų Plungės kultūros centro vaikų ir jaunimo liaudiškų šokių studijos suvartukiečiai grįžo į Plungę.

KC inf.


Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.