„Matyti širdimi…“

2023-08-18

Rugpjūčio 8 d. Plungės vaikų bibliotekos salė buvo kupina kūrybos, spalvų, gerų emocijų ir gražios bendrystės – čia atidaryta organizacijos, kuri vienija Plungės akluosius ir silpnaregius, narių kūrybos paroda simboliniu pavadinimu „Matyti širdimi…“

Parodos atidaryme dalyvavęs Plungės rajono savivaldybės meras Audrius Klišonis džiaugėsi: „Smagu, kai žmonės, nors turi negalią ir yra kažkiek likimo nuskriausti, randa sau mielą užsiėmimą, pasineria į kūrybą. Juk kūryba – tai dovana pačiam kūrėjui, nes kurdamas žmogus gali save realizuoti, gali tobulėti. Matydamas šiuos darbus, džiaugiuosi jų įvairove ir tuo, su kokia meile ir išmone viskas padaryta, džiaugiuosi ir tuo, kad ne tik esate talentingi, bet ir nebijote to parodyti kitiems. Ši paroda – lyg šilumą skleidžianti saulė.

Puiki jūsų organizacija, bet nežinia, kaip viskas būtų, jei ne jūsų „bitė motinėlė“ Janina Rupšienė, kuri labai empatiška, kurios dėka žmonės jaučiasi ir mylimi, ir reikalingi. Po vieną jūs gražūs, bet visi kartu – dar gražesni. Kaip ir gėlių puokštė, kurią noriu padovanoti būtent Janinai.“ Pati Janina kuklinosi, sakydama, kad veikla vystoma ne jos vienos, o visos komandos dėka.

Parodoje buvo galima išvysti Elvyros Rudelienės ir Onos Žlibinienės austus takus, Janinos Buivydaitės nertas servetėles, Jolantos Kuizinienės megztas sukneles, Liudmilos Havryshko sukurtas popierines gėles, Algirdo Dobrovolskio ir Adomo Šiaulio medžio drožinius.

Parodos autorių darbus apžiūrėjo ir mero patarėjos Anastasija Bojog ir Vilma Šarnienė, Savivaldybės administracijos Socialinės paramos skyriaus vedėja Jolanta Puidokienė, Plungės viešosios bibliotekos vadovė Gintarė Gurevičiūtė-Gailė, neįgaliųjų organizacijų atstovai ir gausus būrys kitų svečių. Bendryste su Lietuvos aklųjų ir silpnaregių sąjungos Plungės rajono filialu džiaugėsi Plungės vaikų bibliotekos vedėja Kristina Pilitauskienė, organizacijos narius pakvietusi kreiptis į biblioteką ir tapti įgarsintų knygų skaitytojais.

Plungės rajono savivaldybės informacija

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.