Masiniu bėgimu pažymėta Kūno kultūros ir sporto diena

2013-10-08

 

Spalio 4 d. Plungės sporto ir rekreacijos centras organizavo masinį bėgimą-ėjimą, kuris buvo skirtas Kūno kultūros ir sporto dienai paminėti. Dalyvauti šventėje buvo kviečiami vaikų darželių, mokyklų, sporto klubų atstovai, visi norintieji. Bėgime dalyvavo ir Plungės rajono savivaldybės administracijos direktorė Asta Beierle Eigirdienė, Sporto tarybos pirmininkas Adomas Zamulskis, „Saulės“ gimnazijos direktorius Algimantas Budrys, SRC direktorius A. Viršilas. Visus šventės dalyvius pasveikino Plungės rajono savivaldybės vicemeras Mindaugas Jurčius.

Šventės organizatorius nudžiugino gausus bėgikų skaičius – jų buvo net 306. Bėgimą ypač papuošė mažieji dalyviai iš „Nykštuko“ ir „Vyturėlio“ vaikų darželių (67 dalyviai). Plungės technologijų ir verslo mokyklai atstovavo 63, Senamiesčio mokyklai – 42, „Babrungo“ ir „Ryto“ pagrindinėms mokykloms – po 30 dalyvių. Bėgime dalyvavo ir mokiniai iš Nausodžio bei A. Jucio pagrindinių mokyklų.

Bėgimo trasa driekėsi nuo Senamiesčio aikštės iki žirgyno. Pabaigę šią distanciją, dalyviai buvo vaišinami arbata, visi bėgimo dalyviai apdovanoti lipdukais. Šventę papuošė RIVA šokių grupės ir karatė kyokushin „Shodan“ mokyklos auklėtinių pasirodymai.

Antroji šventės dalis vyko pramogų centre „Porto“. Čia dalyvauti buvo kviečiami Plungės rajono kūno kultūros mokytojai, sporto klubo vadovai, Sporto ir rekreacijos centro darbuotojai, spaudos atstovai. Prieš prasidedant boulingo varžyboms, Plungės rajono savivaldybės vicemeras Mindaugas Jurčius įteikė padėkos raštus nusipelniusiems kūno kultūros mokytojams ir treneriams, dėkodamas už ilgametį nuoširdų ir nepriekaištingą pedagoginį darbą. Raštai įteikti: Antanui Česnauskiui („Saulės“ gimnazija), Stanislovui Smilgevičiui („Saulės“ gimnazija), Viktorui Vaitkui („Ryto“ pagr. m-kla), Romaldui Kerpai (Technologijų ir verslo m-kla), Vaclovui Kulišauskui (Senamiesčio m-kla), Reginai Petkuvienei („Babrungo“ pagr. m-kla), Aloyzui Paulauskui (Šateikių pagr. m-kla), Jonui Juzaičiui (Žemaičių Kalvarijos vid. m-kla), Povilui Rubinui (Platelių gimnazija), Genadijui Glikmanui (Plungės SRC) ir Astai Dauskutei (karatė kyokushin mokykla „Shodan“).

Padėkos ir atminimo dovanos už puikius sportinius pasiekimus ir Plungės vardo garsinimą įteiktos Austėjai Šalvytei (Europos jaunių ir suaugusiųjų čempionato bronzos medalio laimėtoja) ir Jokūbui Gentvainiui (pasaulio jaunių krepšinio pirmenybėse su Lietuvos rinktine iškovojo bronzos medalius). Padėkota ir krepšinio projekto „3×3 už Lietuvą“ finalo nugalėtojams – Vytautui Navalinskui, Gediminui Jakštui, Edvardui Varpiotui, Modestui Jurkaičiui, Laurynui Kaveckui. Padėka už ilgametį nuoširdų vadybinį darbą Plungės sporto mokykloje skirta ilgamečiam Sporto mokyklos direktoriaus pavaduotojui Petrui Vingiui.

Plungės sporto ir rekreacijos centras už pagalbą organizuojant šventę dėkoja rėmėjams – UAB „Litnaglis“, UBA „Verslo stimulas“, Petrui Beinorui, mokyklų vadovams, kūno kultūros mokytojams.

 

Plungės SRC informacija


 


Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.