Masiniu bėgimu-ėjimu paminėtos Tarptautinė vaikų gynimo diena ir Pasaulinė diena be tabako

2014-06-03

 

 

 

Gegužės 31 d. Plungės sporto ir rekreacijos centras bei NVO „Krantas“ organizavo bėgimo-ėjimo šventę, kuri buvo skirta Tarptautinei vaikų gynimo dienai ir Pasaulinei dienai be tabako paminėti. Šventėje dalyvavo apie 150 dalyvių. Susirinkusius bėgikus pasveikino Plungės sporto ir rekreacijos centro direktoriaus pavaduotoja Neda Martinkienė. Šventė prasidėjo Plungės policijos pareigūno ir tarnybinio šuns Baros pasirodymu. Susirinkusieji dalyviai turėjo galimybę pamatyti šuns panaudojimo tarnyboje galimybes ir dresavimo ypatumus.

Po šio pasirodymo bėgikai rinkosi prie starto linijos, kur, sulaukę starto signalo, pradėjo bėgimą-ėjimą. Pirmieji vyresniųjų grupėje finišavo Tomas Žemgulys ir Austėja Šalvytė. Jauniausiųjų dalyvių kategorijoje pirmieji buvo Kęstas Klenauskas ir Dangira Malakauskaitė. Greičiausi bėgikai buvo apdovanoti Visuomenės sveikatos biuro marškinėliais.

Po apdovanojimų buvo pagerbta Plungės mergaičių krepšinio komanda „SRC-Viesulas“, kuriai vadovauja trenerė Julytė Mefiodienė. Jaunosioms krepšininkėms ir jų trenerei medalius įteikė šios komandos rėmėjas Audrius Klišonis. Jo dėka plungiškės turėjo galimybę išvykti į krepšinio čempionato „Pirmasis iššūkis“ finalinio ketverto varžybas, kurios vyko Vilniuje.

Susirinkę dalyviai buvo vaišinami karšta arbata, obuoliais ir mineraliniu vandeniu.

Šventė baigėsi jogos pamokėle, kurioje galėjo dalyvauti visi norintieji. Su jogos pratimais dalyvius supažindino Kęstutis Jaugelis.

Už paramą organizuojant šventę dėkojame Visuomenės sveikatos biurui, KF „Inesa“, UAB „Tichė“ ir UAB IKI.

 

Plungės SRC inf.

 


 

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.