Maisto krepšelis prieš Kalėdas pasiekė Plungės rajono 300 senjorų ir 500 vaikų

2017-01-02

 

       Savivaldybės administracijos Socialinės paramos skyriaus vedėja Genovaitė Vasylienė pasidžiaugė, kad metų pabaigoje, prieš Kalėdas, rajono socialiniai darbuotojai aplankė 300 vienišų pensinio amžiaus žmonių ir 500 vaikų iš nepasiturinčių ar socialinės rizikos šeimų. Iš sutaupytų socialinių išmokų lėšų jiems, taip pat – ir visiems Krizių centro gyventojams, buvo skirta po kalėdinį maisto krepšelį.

       Kaip sakė G. Vasylienė, lauknešėlius kaimo gyventojams išdalijo seniūnijų socialiniai darbuotojai, o Plungės mieste vienišus senjorus aplankė Plungės socialinių paslaugų centro ir Socialinės paramos skyriaus darbuotojos. Tiesa, mieste gyvenantys vieniši senjorai gavo po dovanų kuponą ir kvietimą už tam tikrą sumą mėgstamų maisto produktų parduotuvėje  išsirinkti patiems.  

       Šiemet buvo nuspręsta sutuoktinių, vaikų neturintiems senjorams skirti 15 eurų vertės, o remiamų šeimų vaikams ir Krizių centro gyventojams – 10 eurų vertės kalėdinius lauknešėlius.  

       Kai kuriose seniūnijose prie šios akcijos prisidėjo ir geros širdies vietos žmonės (Šateikiuose – ūkininkas Viktoras Momkus), kad saldainiais per eglutės įžiebimo šventę tame kaime būtų apdalyti visi vaikai.

       Babrungo ir Nausodžio seniūnijose kalėdinius lauknešėlius kartu su socialiniais darbuotojais po namus išvežiojo Kalėdų Senelis, patiems mažiausiesiems įteikęs ne tik saldainių, bet ir po žaisliuką, knygelę, spalvojimo pieštukų.   

       O štai Paukštakių seniūnijoje buvo aplankytos 8 šeimos, kuriose auga 27 vaikai. Be maisto produktų, kiekvienai šeimai buvo perduota ir po šakotį.

       Platelių seniūnijoje buvo aplankytas 31, Žemaičių Kalvarijos seniūnijoje –39 vieniši senjorai. Kaip sakė šių seniūnijų socialinės darbuotojos, jiems skirtame maisto krepšelyje buvo po 12 produktų – dešros, sūrio, kisieliaus, žirnelių, kūčiukų, saldainių, mandarinų ir t. t. Plateliuose kartu su socialiniais darbuotojais garbaus amžiaus gyventojų namus aplankė ir vietos bendruomenės atstovai su savo dovanėlėmis.

       „Sulaukę dovanų, žmonės buvo nustebę ir dėkingi už parodytą dėmesį. Džiaugiamės, kad galėjome prisidėti prie pakilesnės didžiųjų metų švenčių nuotaikos!“ – pažymėjo G. Vasylienė.  

 

Plungės rajono savivaldybės informacija

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.