LŠMPS profsąjungų diena Plungės rajono savivaldybėje

2023-02-10
Lietuvos švietimo ir mokslo profesinės sąjunga Logo

Lietuvos švietimo ir mokslo profesinė sąjunga (LŠMPS) yra didžiausia švietimo profesinė organizacija, jungianti švietimo darbuotojų profesines organizacijas – susivienijimus visoje Lietuvoje. LŠMPS vienija 11 613 narių – mokytojus, ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo auklėtojus, dėstytojus, mokytojus/instruktorius profesinėse mokyklose, mokslo darbuotojus universitetuose, pagalbos mokiniui specialistus, bibliotekininkus, o taip pat globos namų darbuotojus ir švietimo įstaigose dirbantį ne pedagoginį personalą.

LŠMPS įkurta 2019 m. gegužės 9 d. palaipsniui jungiant stipriausias Lietuvoje veikusias ir giliausias tradicijas turinčias švietimo darbuotojus atstovaujančias profesines sąjungas – Lietuvos mokytojų profesinę sąjungą (LMPS), Lietuvos švietimo įstaigų profesinę sąjungą (LŠĮPS) ir Lietuvos švietimo profesinę sąjungą (LŠPS).

Vienas iš LŠMPS prioritetų – stiprinti socialinį dialogą ir konstruktyvų bendradarbiavimą švietimo srityje su socialiniais partneriais nacionaliniame ir tarptautiniame lygmenyse, kad užtikrinti efektyvų formuojamos švietimo politikos įgyvendinimą ir finansavimą.

Š. m. vasario 13 dieną organizuojama profesinių sąjungų diena Plungės rajono savivaldybėje.

Guoda Ačienė,

Plungės raj. profesinių organizacijų pirmininkė

Lietuvos švietimo ir mokslo profesinės sąjunga. 2023-02-13

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.