LR Seimo nario Jurgio Razmos dovana geriausiems dvyliktokams

2013-07-07

           Dvyliktokams birželio mėnuo – labai atsakingas ir sudėtingas. Baigiamieji egzaminai, studijų pasirinkimas – tai įprasta abiturientų kasdienybė. Geriausiai besimokantiems abiturientams šią kasdienybę praskaidrino LR Seimo narys Jurgis Razma, juos  pakviesdamas apsilankyti Vilniuje.
           
           Alsėdžių vidurinės mokyklos dvyliktokės Auksė Brasaitė, Nonita Silkauskaitė ir Vaida Juciūtė buvo tarp laimingųjų Plungės rajono ir Rietavo savivaldybių dvyliktokų, patekusių į šią kelionę.
           
            Grįžusios merginos džiaugėsi labai gerai suorganizuota dienos programa. Joms teko galimybė apsilankyti Seimo rūmuose, kuriuos ne tik apžiūrėjo, bet ir dalyvavo jų garbei surengtuose Seimo nario pietuose. Kartu su Plungės rajono dvyliktokais prie atskirų staliukų pietavo ir TS (LK) Seimo nariai. Mūsų moksleivėms nusišypsojo laimė – joms teko garbė pietauti su garsiu krepšininku Sergijumi Jovaiša. Merginos pasakojo, kad dalijosi mintimis apie šiandienes jaunimo problemas, užimtumą ir emigraciją.
           
           Tą pačią dieną moksleivės dar aplankė Valdovų rūmus bei teatro „Atviras ratas“ spektaklį „Brangioji mokytoja“.

           Grįžusios po kelionės moksleivės sakė esančios labai dėkingos Seimo nariui Jurgiui Razmai, kuris šia savo kilnia dovana dar kartą įprasmino jų gero mokymosi rezultatus, kurie neliko nepastebėti. Merginos dėkingos ir Seimo nario padėjėjai Rūtai Petrauskienei, kuri visą dieną rūpinosi, kad svečiams iš Žemaitijos sostinėje nieko netrūktų.

Daiva Gramalienė
Alsėdžių vidurinė mokykla

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.