Lopšelis-darželis „Pasaka” – viena didelė šeima

2017-05-23

 Puiki, prasminga idėja gegužę švęsti Šeimos dieną, pabrėžiant jos svarbą, būtinumą mūsų gyvenime, tampa tradicija. Į šventės organizavimą įsijungė visa darželio bendruomenė. Prieš renginį  kiekvienas tėvelis palinkėjimus, padėkas rašė darželio vaikams, pedagogams, bendruomenei. Ir iš šių gražių palinkėjimų buvo sukurta Paukštė,  kuri ir papuošė darželio vestibiulį.  

Ta proga saulėtą pirmadienio pavakarę į lopšelio-darželio „Pasaka“ salę susirinko daugybė mamų, tėčių, senelių, močiučių, brolių, sesučių. Visi atskubėjo į šventę „Šeima ir darželis: kelias į partnerystę“. Kad tėvai būtų kuo labiau integruoti į darželio bendruomenę, organizuojama nemažai renginių, tačiau ne visi tėveliai tai gali pamatyti. Direktorė Irena Petreikienė pristatyti darželio veiklą pakvietė pavaduotoją ugdymui Loretą Čiuželienę. Sveikindama susirinkusiuosius, ji pabrėžė, kad šeima yra pirmoji ir pagrindinė žmogaus ugdymo institucija, o darželis tik pagalbininkas, partneris auginant mažus daigelius. Svarbu, kad šeimą ir darželį jungtų ne vien bendra pastogė, bet ir santykiai, paremti abipusiu supratimu, pagalba, gebėjimu susitelkti ir būti kaip viena didelė šeima. Ji pristatė visiems įstaigos tėveliams darželio ugdytinių pasiekimus ir įstaigos veiklos kryptis. Į šventės organizavimą įsijungė visa darželio bendruomenė.

Visus susirinkusiuosius auklėtojos su vaikais ir muzikos vadove pakvietė į šventinį koncertą. Koncerto metu visi vaikučiai stengėsi kuo geriau pasirodyti – šoko, dainavo. Kiekvienas stengėsi savo širdies dalelę atiduoti patiems brangiausiems žmonėms. Tėvelių veiduose švytėjo šypsenos, laimingos akys, o mums, pedagogams, tai yra didžiausias įvertinimas. Lieka palinkėti, kad visų šeimose krykštautų laimingi vaikai.

AČIŪ iš direktorės Irenos Petreikienės lūpų parsinešė visa darželio bendruomenė. Taigi, drąsiai galima sakyti: gera, linksma ir smagu, kai visa šeima kartu!

Labai džiaugiamės, kad  susirinkusių šeimų gausa pranoko visus lūkesčius.

 

Plungės lopšelio-darželio „Pasaka“ direktoriaus pavaduotoja ugdymui Loreta Čiuželienė

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.