„Liūtai“ kvietė į tradicinį paramos ir labdaros koncertą

2024-04-15

Balandžio 6-ąją, šeštadienį, Plungės LIONS klubas plungiškius kvietė į tradicinį pavasarinį gerų emocijų kupiną paramos ir labdaros koncertą, kuris šiemet pavadintas „LIONS kosminė odisėja“. Kadangi susidomėjimas renginiu didžiulis ir norinčiųjų į jį patekti yra daugiau nei vietų Plungės kultūros centro salėje, jau ne vienerius metus organizuojami du koncertai, o žiūrovų paaukotos lėšos, kaip ir kasmet, tenka kilniam tikslui, šįkart tai – parama keturių sergančių vaikų šeimoms.

Gražia Plungės „liūtų“ puoselėjama kasmetine tradicija, jų išmone, kūrybingumu ir pastangomis vardan kilnaus tikslo džiaugėsi Plungės rajono savivaldybės meras Audrius Klišonis. Tuo, kad renginys turi tęstinumą ir kad į jį kasmet susirenka tiek daug žiūrovų, džiaugėsi ir Plungės LIONS klubo prezidentas Rimantas Balsys.
Fantazijos nestokojantys „liūtai“ publikai padovanojo įspūdingą renginį, koncertas išties buvo išskirtinis, kaip ir žadėta, – spalvotas, kaip Šiaurės pašvaistė. Geros nuotaikos, garso, šviesos ir spalvų tikrai netrūko!

Už nuotraukas ačiū fotografui Sauliui Narkui.

Plungės rajono savivaldybės informacija

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.