Link slidinėjimo trasos ties asfaltą

2014-12-09


         Beveik prieš metus Plungės trišalėje taryboje nuskambėjęs plungiškio verslininko Jono Varkalio siūlymas Savivaldybei ir jo vadovaujamai į monei „Plungės Jonis“ susidėjus išasfaltuoti kelią, vedantį į Kalniškių kaime esančią slidinėjimo trasą (šalia jos yra ir minėtajai į monei priklausantis žvyro karjeras), pamažu į gyvendinamas.

         Automobilių kelių direkcija šiais metais skyrė 100 tūkst. litų 2,75 km kelio ruožo rekonstravimo projektui, o kitąmet žada skirti lėšų ir darbams pradėti. Spalio 16 d. Plungės rajono savivaldybė pasirašė sutartį su rangos darbų viešąjį konkursą laimėjusiomis jungtinės veiklos sutartį sudariusiomis į monėmis „Plungės Jonis-S“ ir „Plungės lagūna“, kurios į sipareigojo iki 2017-ųjų rudens užbaigti darbus.

         Kaip „Žemaičiui“ sakė Plungės rajono savivaldybės administracijos Vietos ūkio ir turto skyriaus vedėja Živilė Bieliauskienė, šio projekto vertė – 4,8 mln. litų. Apie trečdalį sumos – 1,45 mln. litų – skirs „Plungės Jonis“. Planuojama išasfaltuoti Kalniškių kaimo Klevų ir Kalniškių kelio gatvių atkarpas bei į važiavimą į Plungės miesto Mendeno gatvę.

 

Informacija parengta pagal laikraščio  „Žemaitis“ medžiagą

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.