Lietuvos skautijos ordinas „Už Nuopelnus“ – Švedijos Boxholmo Vänner emellan organizacijos vadovei Karin Knutsson

2023-05-18

Gegužės 16-oji diena, Lietuvos skautijos Plungės Gondingos tuntui buvo itin svarbi ir džiugi diena: Lietuvos skautijos vyriausioji skautininkė Gabrielė Kučytė mūsų bičiulių, rėmėjų iš Švedijos Boxholmo Vänner emellan organizacijos vadovei Karin Knutsson už nuopelnus Plungės skautams ir visai skautijai įteikė ordiną „Už Nuopelnus“!

Iškilmingame renginyje vaikų globos agentūros „Cyrulis“ patalpose dalyvavo Plungės rajono savivaldybės meras Audrius Klišonis, Lietuvos skautijos Telšių krašto seniūnas Tadas Rokas Gečas, Plungės Gondingos tunto vadovai Žydrūnas ir Kristina Pilitauskai bei Inga Bumblauskaitė.

Gondingos tunto vadovai bičiuliams švedams perdavė ukrainiečių, kuriems neseniai nuvežė labdarą, dovaną, taip pat padėkos dovanėlės (skautiški tunto diržai „Krūts skauts“ ir medus) įteiktos vaikų globos agentūros „Cyrulis“ vadovei Vandai Bendorienei, merui Aaudriui Klišoniui už palaikymą ir paramą bei Plungės laikraščių redaktorėms už skautiškų veiklų viešinimą.

O bičiuliui, skautui iš Švedijos, kuris mūsų tuntui padovanojo daug varžtų ir įrankių, perduotas specialus, Giedriaus Proscevičiaus pagamintas, vikingų kirvis!

Atminimo dovana – diržas „Krūta skautė“ – su kvietimu Gondingos tunto stovyklą 2023-aisiais, įteikta ir vyriausiajai skautininkei sesei Gabrielei!

Didžiuojamės mūsų bičiuliais ir džiaugiamės įvertinimu!

Skautai – Geresniam Pasauliui!

Ačiū Sauliui Narkui už nuotraukas!

Plungės Gondingos tunto inf.

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.