Lietuvos šeimų krepšinio lygos turnyras

2013-02-12

       Vasario 10-ą  „Žemaitijos suvenyro“ sporto salėje, Plungėje, įvyko Lietuvos šeimų krepšinio lygos organizuotas keturių komandų atrnkos turnyras, kuris buvo skirtas vienam Lietuvos krepšinio lygos įkūrėjų – Vytui Klimui atminti. Nuo šių metų pagrindinis šio turnyro organizatorius Kazimieras Budrys įvedė naujovę – kiekvienai komandai privalės atstovauti mažiausiai viena moteris. Jau ne pirmą kartą į turnyrą atvyko Venskų (Plungė), Budrių (Klaipėda), Jucikų (Šilutė) šeimos ir šio turnyro debiutantai –  Venclauskai (Plungė).

       Pirmąjame pusfinalyje Venclauskų šeima be didelio vargo rezultatu 67:53 įveikė Budrių šeimą. Nugalėtojams daugiausiai taškų pelnė Alidas Žukauskas ir Jokūbas Gintvainis (po 18 tšk.), Elvinas Gintvainis (17 tšk.). Antrajame pusfinalyje susitiko Venskai ir Jucikai. Šiose rungtynėse po permainingos ir atkaklios kovos rezultatu 70:64 pergalę šventė Venskų šeima. Jų komandoje rezultatyviai žaidė: Raimondas Venskus (29 tšk.), Haroldas Venskus (23 tšk.) ir Darius Venskus (12 tšk.). Dėl trečios vietos susitko Jucikų ir Budrių šeimos. Rungtynes rezultatu 75:55 laimėjo Jucikų šeima. Finale, kaip ir buvo tikėtasi, susitiko dvi plungiškių šeimos: 36 – ojo Lietuvos šeimų respublikinio turnyro ketvirtos vietos laimėtoja – Venskų ir turnyro debiutantė -Venclauskų šeimos. Visą rungtynių laiką vyko apylygė kova ir tik penkių taškų skirtumu rezultatu 78 : 83 pergale džiaugėsi Venclauskų komanda. Nugalėtojų gretose taškais pasižymėjo Alidas Žukauskas ir Elvinas Gintvainis (po 30 tšk.), Jokūbas Gintvainis (21 tšk.), o pralaimėtojų gretose – Haroldas Venskus (30 tšk.), Raimondas Venskus (23 tšk.) ir Vaidas Venskus (12 tšk.).

       Prizininkai buvo apdovanoti sportiniais medaliais ir taurėmis, o pirmos vietos laimėtoja Venclauskų šeima iškovojo teisę dalyvauti pavasarį vyksiančiame Lietuvos respublikiniame šeimų turnyre.

 

 

Plungės sporto ir rekreacijos centro informacija

 

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.