Lietuvos rinktinėse – net penki „žiogeliai“

2013-06-28

              Futbolo sezonas šiuo metu – pačiame įkarštyje. Malonu, kad  geriausiųjų Lietuvos jaunųjų futbolininkų gretose – ir plungiškių pavardės.

              Buvęs „žiogas“ Audrius Laučys, prieš dvejus metus išvykęs į Londoną ir savo meistriškumą keliantis FC „Brentford“, vienai dienai užsukęs į gimtąjį miestą, trumpam susitiko su buvusiais bendraklubiais ir  išvyko į Lietuvos jaunių rinktinės stovyklą Šilutėje. Šiuo metu Audrius Lietuvos jaunių U-17 rinktinės sudėtyje dalyvauja Baltijos šalių taurės varžybose Suomijoje. Gaila, bet dėl patirtos  traumos šį turnyrą turi praleisti dar vienas „Žiogelių“ atstovas – Mantas Kuneika, kuris antrą sezoną treniruojasi ir žaidžia Panevėžio futbolo akademijoje. Pirmose Baltijos taurės rungtynėse Lietuvos futbolininkai buvo priversti pripažinti šeimininkų suomių pranašumą rezultatu 1:2.

              Metais jaunesnis Rokas Petrikas liepos 9-15 d. dalyvaus Lietuvos jaunių U-16 rinktinės stovykloje Pasvalyje.

              Jauniausiojo pirmosios „Žiogelių“ komandos žaidėjo Manto Rusio, kuris mokosi Nacionalinėje futbolo akademijoje Kaune,   liepos antroje pusėje laukia kelionė į Lenkiją, kur stovyklaus patys jauniausi – keturiolikmečiai.   Šiuo metu Mantas treniruojasi ir rungtyniauja su bendraklubiais.

              Pati maloniausia naujiena – vienintelės „Žiogų“ merginos Algimantės Mikutaitės pakvietimas į Lietuvos merginų U-19 rinktinę. Algimantė su Lietuvos merginų rinktine išvyko į stovyklą Ukmergėje, o iš ten kartu su komanda keliaus į Estiją, kur vyks Pabaltijo šalių taurės varžybos.

 

VFK „Žiogeliai“ informacija

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.