Lietuvos pradinukų matematikos olimpiada

2023-05-24

Gegužės 20 dieną Vilniuje vyko VII-oji LPMO (Lietuvos pradinukų matematikos olimpiada) – nacionalinis matematikos konkursas šalies 3-ių ir 4-ų klasių mokiniams. Olimpiadą rengė „Gabių vaikų akademija“ ir dr. Romualdas Kašuba, bendradarbiaujant su VU Matematikos ir informatikos fakultetu. Šiame konkurse dalyvavo ir Plungės Senamiesčio mokyklos du mokinukai, Plungės rajono savivaldybės olimpiadoje užėmę pirmąją ir antrąją vietas: 4a klasės mokinys Haroldas Žebrauskis (mokytoja Vilma Šimkienė) ir 4b klasės mokinys Simas Ubavičius (mokytoja Gitana Kurmanskienė).

Šios olimpiados tikslas yra skatinti vaikus ankstyvame amžiuje domėtis matematika ir jos pasireiškimu aplinkoje bei ugdyti pradinio mokyklinio amžiaus vaikų mokslinį kritinį mąstymą, kūrybiškumą, savarankiškumą, atkaklumą. Mūsų mokinukai konkuravo su gudriausiais, gabiausiais Lietuvos 3–4 klasių matematikos mylėtojais, sprendė suktus matematikos uždavinius ir įgijo neįkainojamos patirties. Vaikai ir jų mokytojos buvo apdovanoti padėkos raštais.

4a klasės mokinys Haroldas pasirodė puikiai – tapo laureatu. Jo pasiekimas – Lietuvoje penkta vieta ir specialus pagyrimo raštas už gerą užduočių atlikimą Lietuvos pradinukų matematikos olimpiadoje. Džiaugiamės mūsų mokinukų pasiekimais, linkime nesustoti ir siekti dar aukštesnių bei geresnių rezultatų. Dėkojame tėveliams, kad vaikai galėjo dalyvauti šioje olimpiadoje ir atstovauti ne tik savo mokyklai, bet ir Plungės rajonui.

Mokytoja Vilma Šimkienė

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.