Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dieną Plungės kultūros centre – XIII tarptautinis liaudiškų šokių ir muzikos festivalis „Laisvės vaikai“

2018-03-15

 

Kovo 11 d. 15 val. Plungės kultūros centre vyko tradicija tapęs tarptautinis liaudiškų šokių ir muzikos festivalis „Laisvės vaikai“. Festivalis plungiškius ir miesto svečius kvietė tryliktą kartą. Renginį pradėjo jungtinis Plungės kultūros centro kamerinio choro (vad. A. Vildžiūnas), vokalinio ansamblio (vad. V. Balčiauskienė) ir jaunimo vokalinės grupės „Hello“ (vad. A. Rupeikienė) pasirodymas drauge su solistu Jokūbu Serapinu. Sveikinimo žodžius plungiškiams ir festivalio dalyviams tarė Seimo narys Jurgis Razma ir Plungės rajono savivaldybės mero pavaduotojas Mindaugas Jurčius.

13-ajame liaudiškų šokių ir muzikos festivalyje dalyvavo: Latvijos Respublikos Cesio kultūros ir turizmo centro vaikų ir jaunimo liaudiškų šokių kolektyvas „Randinš“ (vad. Sandra Barniece), Latvijos Respublikos Bauskos miesto vaikų ir jaunimo liaudiškų šokių kolektyvas „Memelite“ (vad. Ligita Irbite), Ukrainos Černamorsko miesto šokių ansamblis „Dana“ (vad. Natalija Ivanova), Šakių kultūros centro jaunimo liaudiškų šokių grupė „Pynė“ (vad. Vitalija Venienė), Kuršėnų kultūros centro liaudiškų šokių studija „Diemedėlis“ (vad. Loreta Lideikienė) ir festivalio šeimininkai – Plungės kultūros centro vaikų ir jaunimo liaudiškų šokių studija „Suvartukas“ (vad. Ilona Baltikauskaitė).

Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienai skirto 13-ojo vaikų ir jaunimo kolektyvų liaudiškų šokių festivalio ,,Laisvės vaikai“ pabaigoje padėkos žodį tarė ir atminimo dovanas kolektyvams įteikė Lietuvos kultūros centrų asociacijos prezidentas,  Plungės kultūros centro direktorius Romas Matulis.

Už paramą ir pagalbą, rengiant tarptautinį liaudiškų šokių ir muzikos festivalį, dėkojame asociacijai „Šokantys plungiškiai“, Virginijui ir Gitanai Leliugoms, Vandai ir Vilmantui Bučiams, Plungės rajono savivaldybei ir visų „suvartukiečių“ tėveliams.

Plungės kultūros centre baigiamajame festivalio koncerte susirinko pilnutėlė žiūrovų salė, kurie negailėjo aplodismentų šokėjams. Juos žavėjo skirtingi šokiai ir muzika, kurie sukūrė neapsakomą atmosferą ir paliko neišdildomų įspūdžių.

KC inf.


Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.