Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dieną – IX tarptautinis festivalis ,,Kovo 11-osios vaikai“

2014-03-13


 

 

 

 

 

       Kovo 11 d. 15 val. Plungės kultūros centre vyko tradicija tapęs tarptautinis liaudiškų šokių ir muzikos festivalis  „Kovo 11-osios vaikai“. Festivalis plungiškius ir miesto svečius sukvietė jau devintąjį kartą. Šiuo renginiu yra, buvo ir bus siekiama užtikrinti liaudiškų šokių sklaidą, populiarinimą, suvienijant geriausius respublikos ir kitų šalių vaikų ir jaunimo liaudiškų šokių kolektyvus, siekiama prisidėti prie vaikų ir jaunimo pilietiškumo ir patriotiškumo ugdymo.

       Festivalyje dalyvavo Latvijos Respublikos Cesio kultūros ir turizmo centro vaikų ir jaunimo liaudiškų šokių kolektyvas „Randinš“ (vad. Sandra Jonaite), liaudiškų šokių grupė  „Vudijaland“ iš Estijos (vad. Ulle Jaager), liaudiškų šokių ansamblis  „Kovylek“ iš Krasnodaro srities (vad. Viačeslavas ir Svetlana Maniutin),  Jurbarko kultūros centro liaudiškų šokių studijos „Nemunėlis” jaunių grupė (vad. Jolanta Telišauskienė), Šiaulių „Jovaro“ progimnazijos tautinių šokių ansamblis  „Šėltinis“ (vad. Violeta ir Romas Laugaliai) bei vienos populiariausios plungiškių grupės „Tabasco“ vokalistas Gediminas Norvaišas. Kaip ir kasmet,  festivalyje šeimininkavo Plungės kultūros centro vaikų ir jaunimo liaudiškų šokių studija  „Mažasis Suvartukas“ (meno vadovė Ilona Baltikauskaitė, baletmeisterė Justė Pultanavičiutė).

       Pilnutėlė žiūrovų salė, netylantys aplodismentai, skirtingi šokiai ir muzika sukūrė neapsakomą atmosferą ir paliko neišdildomų įspūdžių. Tad šią Kovo 11-osios šventę prisiminsime dar ilgai. O kitais metais susitiksime jubiliejiniame 10-ajame tarptautiniame liaudiškų šokių ir muzikos festivalyje  „Kovo 11-osios vaikai“.

 

 

KC inf.

Sauliaus Narkaus nuotraukos

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.