Lietuvos moksleivių sąjungos Plungės mokinių savivaldų informavimo centras atvertė naują popieriaus lapą

2016-10-07

 

       Rekordinis jaunųjų delegatų skaičius – net 45 dalyviai, tarp kurių buvo ir Plungės rajono savivaldybės mero pavaduotojas Mindaugas Jurčius, mero patarėjas Gintautas Vaitkevičius bei Savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vyriausiasis specialistas Gintautas Rimeikis, š. m. rugsėjo 28 d. susirinko Plungės rajono savivaldybės didžiojoje posėdžių salėje aptarti praėjusių, 2015 – 2016 mokslo metų veiklos rezultatus ir išrinkti naująjį Lietuvos moksleivių sąjungos (LMS) padalinio –  Plungės mokinių savivaldų informavimo centro (Plungės MSIC) pirmininką.

       Jau šį penktadienį, spalio 7 dieną, vienerių metų gimtadienį švęsiantis LMS padalinys vienija ir stiprina mokinių savivaldas bei aktyviai atstovauja mokinių interesams vietos ir nacionaliniu lygmenimis. Plungės MSIC pirmininkas Laimonas Petreikis, skaičiuodamas paskutiniąsias savo kadencijos akimirkas, pristatė metinę veiklos ataskaitą. Vaikinas džiaugėsi, jog moksleiviai, suprasdami savo nuomonės atstovavimo svarbą, vis dažniau su mokyklos administracija argumentuotai diskutuoja mokyklos bendruomenei aktualiais klausimais, ir sveikino tokias iniciatyvas, kaip poilsio zonos įkūrimą Plungės Senamiesčio mokykloje. Taip pat neslėpė pasitenkinimo, gavęs galimybę kurti moksleiviams rytojų būnant pirmuoju MSIC vėliavnešiu. Laimono kadencijos metu visose rajono mokyklose buvo surengti LMS pristatymai, net penkių mokyklų mokinių savivaldos tapo LMS narėmis (šiuo metu Plungės rajone yra šešios narės). Taip pat atstovauta Plungės rajono savivaldybės Jaunimo reikalų, Švietimo ir Švietimo rėmimo programos lėšų skirstymo tarybose, užmegzti ryšiai su Jaunimo darbo centru Plungėje. Plungės MSIC pasiekė net trisdešimties savanorių skaičių!

       Bendru nutarimu patvirtinus Laimono Petreikio veiklos ataskaitą, prasidėjo oficiali rinkimų ceremonija. Kandidatė į Plungės MSIC pirmininko vietą Gintarė Petreikytė prisistatė ir pateikė aiškų planą, kuo vadovausis bei kokius konkrečius darbus atliks kartu su Plungės MSIC savanoriais. Po kalbos delegatai teiravosi, kokia bus reali LMS nauda mokinių savivaldoms, kaip į sąjungos veiklą įtrauks LMS „Alumni“ nariai, kokius konkrečius darbus atliko ir kokias iniciatyvas įgyvendino būdama Plungės Senamiesčio mokyklos Mokinių tarybos pirmininke. Pateikusi aiškią poziciją šiais klausimais, Gintarė Petreikytė vienbalsiai buvo išrinkta naująja LMS Plungės MSIC pirmininke.

       Lietuvos moksleivių sąjungos padalinys Plungėje aktyviai siekia, kad moksleivių interesams būtų atstovaujama tinkamai, todėl džiaugiamės praeitų mokslo metų pasiekimais ir keliame dar aukštesnius reikalavimus šiems mokslo metams su stipria, motyvuota, rimtai dirbti nusiteikusia naująja LMS vėliavneše priešakyje!

 

LMS Plungės MSIC savanorė
Domantė Parnarauskaitė
 

 

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.