Lietuvos mokinių parlamento rinkimams artėjant

2012-11-06
 
LIETUVOS MOKINIŲ PARLAMENTAS

 
 

VšĮ Pilietinių iniciatyvų centras 2012 m. lapkričio 16 d. organizuoja VII Lietuvos mokinių parlamento rinkimus, kuriais siekiama kiekvienam mokiniui sudaryti galimybę praktiškai susipažinti su demokratinių rinkimų procedūra, ugdyti socialinius ir demokratinius į gūdžius, aktyviai dalyvauti pilietinėje visuomenėje.
Lietuvos mokinių parlamentas per dvylika veiklos metų tapo stipriu jaunimo politikos kūrėju ir partneriu, atstovavo Lietuvos mokinių nuomonei ir interesams į vairiose darbo grupėse, sprendė mokinių ir jaunimo laisvalaikio užimtumo, kokybiško ugdymo, sveikatos ir kitas problemas. Lietuvos mokinių parlamento rinkimai ir jo veikla parodė, kad Lietuvos mokykloms demokratiniai rinkimai bei Mokinių parlamentas yra reikalingi ir svarbūs.

 

Pilietinių iniciatyvų centras, siekdamas stiprinti pasirengimą rinkimams, spalio – lapkričio mėnesiais organizuoja seminarus / susitikimus su LMP nariais ir atstovais mokyklose.
Maloniai kviečiame 2012 m. lapkričio 7 d. 13 val. Plungės rajono savivaldybės administracijos didžiojoje posėdžių salėje (Vytauto g. 12, Plungė) dalyvauti seminare „Lietuvos mokinių parlamento rinkimams artėjant“. Seminaro metu bus pateikiama naujausia informacija apie rinkimų eigą.
Seminaro tikslinė grupė yra kandidatai į Lietuvos mokinių parlamentą, jų rinkėjai ir specialistai, atsakingi už savivaldą mokykloje.
Apie pageidavimą dalyvauti Pilietinių iniciatyvų centro organizuojamame seminare iki 2012 m. lapkričio 5 d. prašome informuoti Plungės rajono savivaldybės administracijos Kultūros ir sporto skyriaus jaunimo reikalų koordinatorę Lolitą Vaitkevičienę e. p. lolita@plunge.lt arba tel.  (8 448) 73117.
Lolita Vaitkevičienė,
Plungės rajono savivaldybės jaunimo reikalų koordinatorė
Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.