Lietuvos kultūros taryba skyrė finansavimą net septyniems Plungės kultūros centro projektams

2015-03-23

       Plungės kultūros centro darbuotojai, siekdami paį vairinti ir praturtinti plungiškių ir miesto svečių laisvalaikį , nuolat inicijuoja naujus renginius, projektus, šventes bei siekia užtikrinti tradicinių svarbių projektų tęstinumą. Kad kultūrinis gyvenimas būtų į domus ir prasmingas, darbuotojai aktyviai dalyvauja projektinėje veikloje ir alternatyvaus finansavimo paieškoje. Džiugu, kad nuolatinės pastangos ir aktyvi projektinė veikla duoda gerų rezultatų.

       Lietuvos kultūros taryba 2015 metais konkurso būdu skyrė dalinį finansavimą net septyniems Plungės kultūros centro parengtiems projektams. Tai: XIV pučiamųjų orkestrų festivalis (projekto vadovas R. Matulis), ,,Stanislovas Riauba – Žemaitijos Andersenas – XV jaunųjų menininkų sąjūdis Žemaitijoje“ (projekto vadovė Z. Leilionienė), ,,Žemaitijos regiono dainų šventė“ (projekto vadovai: R. Matulis ir V. Lisovaitė), ,,Penki profesionalaus teatro vakarai Plungėje“ (projekto vadovė A. Šarkauskaitė), ,,Keturi ratai“ (projekto vadovė S. Gudavičiūtė), ,,Klasikinės muzikos horizontai Plungėje“ (projekto vadovė A. Šarkauskaitė) ir ,,Atviras teatras 24 – vėjų vaikai“ (projekto vadovas R. Matulis).

       Džiugu, kad visi planuoti stambiausi renginiai šiemet į vyks ir tai leis sėkmingai tęsti kultūrines Plungės tradicijas bei užtikrinti prasmingus kultūrinės edukacijos procesus. Tikimės, kad Kultūros centro darbuotojų iniciatyva ir kūrybiškumas bus pastebėtas ir kituose projektų finansavimo etapuose.

 

Plungės kultūros centro informacija

 

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.