Lietuvos jaunių regbio čempionate iškovoti medaliai

2014-10-29

Spalio mėnesį baigėsi Lietuvos R-15 jaunių regbio čempionatas, kuriame dalyvavo „Plungės SRC-Dorbė“ regbininkai (1997 – 1998 m. gim.), treniruojami Ričardo Skrinskio. Be plungiškių, čempionate dalyvavo regbio komandos iš Šiaulių, Vilniaus, Kauno, Panevėžio ir Jonavos.

„Plungės SRC-Dorbė“ čempionatą baigė Plungėje rungtynėmis dėl trečios vietos su Kauno FM Ąžuolas – Tauras“ regbininkais. Nuo rungtynių pradžios plungiškiai rodė didesnį norą laimėti mažąjį finalą dėl bronzos medalių. Visas rungtynes žemaičiai žaidė susikaupę ir kovingai. Šios savybės padėjo komandai įveikti priešininkus iš Kauno rezultatu 26:6 ir pasipuošti trečios vietos medaliais.

„Plungės SRC-Dorbė“ regbio komanda

Pirmą vietą Lietuvos R-15 jaunių regbio čempionate užėmė Šiaulių „Vairas – Klevas“, antra vieta atiteko Vilniaus „Tauras – VRA“ komandai.

Plungės komandos treneris Ričardas Skrinskis džiaugėsi komandos iškovota trečia vieta, bet paminėjo, kad jei būtų pavykę išvengti traumų, tai komanda būtų turėjusi labai geras galimybes užimti ir pirmą vietą. To padaryti neleido komandos lyderių – Manto Šleinio, Daliaus Ničajaus ir Raimondo Narkaus – traumos.

 

Plungės SRC inf.

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.