Lietuvos ir Norvegijos policijos bendradarbiavimas vykdant narkotikų prevenciją

2016-06-16

Birželio 16 d., Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato ir Norvegijos karalystės policijos pareigūnų atstovai rinkosi į projekto „Policijos, savivaldybės bei sveikatos ir švietimo įstaigų bendradarbiavimas vykdant narkotinių bei psichotropinių medžiagų vartojimo prevenciją“, baigiamąjį seminarą. Projekto iniciatorius ir pareiškėjas – Plungės rajono policijos komisariatas.
Baigiamojo seminaro metu Lietuvos ir Norvegijos karalystės prevencijos padalinių policijos pareigūnai dalijosi patirtimi apie narkotinių medžiagų paplitimą jų šalyse, narkotinių ir psichotropinių medžiagų prekeivių ir platintojų sulaikymo mastus, specialiųjų tarnybų darbą kovojant su nelegalia narkotikų apyvarta, bei kylančias problemas.


Pagrindinis vykusio tarptautinio projekto tikslas – mokomųjų seminarų švietimo įstaigų atstovams, mokiniams ir jų tėvams rengimas, siekiant supažindinti juos su narkotines ir psichotropines medžiagas vartojančių asmenų elgsenos požymiais, taip palengvinant galimybes identifikuojant ir suteikiant pagalbą nuo narkotinių medžiagų priklausomiems žmonėms. Projekto metu taip pat vykdyti mokomieji seminarai tėvams, jie supažindinti su dažniausiai vartojamomis narkotinėmis medžiagomis, mokyta kaip atpažinti narkotines medžiagas, kokie požymiai liudija, kad jų vaikas ar jo draugai galimai vartoja narkotikus. Pateikta informacija kaip elgtis su vaiku, įtarus ar sužinojus, jog šis vartoja narkotines medžiagas.

Projekto mokymai vykdyti visoje Klaipėdos apskrityje – Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato padaliniuose, Telšių apskrities vyriausiajame policijos komisariate, Plungės rajono mokyklose, kaimo seniūnijose.

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.