Lietuvos gimtadienio proga plungiškius suvienijo bendruomeninės vaišės ir įspūdingas koncertas

2020-02-18


 


 

Plungės kultūros centras antrus metus plungiškius ir Plungės rajono gyventojus kvietė prisijungti prie iniciatyvos ir iškepti pyragą Lietuvos gimtadieniui bei taip bendruomeniškai pasveikinti Lietuvą su Valstybės atkūrimo diena. Prie iniciatyvos prisijungė per 60 pavienių žmonių, aktyvių visuomenės veikėjų, įmonių, bendruomenių, švietimo įstaigų, politinių partijų ir kitų organizacijų. Plungės kultūros centre buvo galima paragauti per 800 įvairiausių kepinių, kurie stebino ne tik savo skoniu, bet ir išvaizda.

Bendruomeninėse vaišėse apsilankė gausybė plungiškių ir miesto svečių, kurie ne tik ragavo gaminius, bet ir atidavė savo balsus bei padėjo išrinkti nominacijų laureatus. Už „Išskirtiniausio skonio pyragą“ nominacija atiteko Plungės lopšeliui-darželiui „Pasaka“, už „Lietuviškiausią pyragą“ nominacija atiteko Plungės lopšeliui-darželiui „Nykštukas“, „Gražiausio pyrago“ nominacija atiteko Rasai Einikienei, „Skaniausio pyrago“ nominacija atiteko LSDP, už „Originaliausią pyragą“ nominacija atiteko Rūtai Gladiševienei, o „Įdomiausio pyrago“ nominacija atiteko Plungės skautų asociacijai.

Džiaugiamės, kad Plungės kultūros centro inicijuotas renginys šiais metais sulaukė dar didesnio dalyvių būrio, kad tiek daug žmonių atėjo pabendrauti, pabūti kartu, pasidalyti savo kepiniais ir gerai praleisti laiką Lietuvos gimtadienio šventėje.

Po bendruomeninių vaišių Plungės kultūros centras kvietė į didžią salę, kurioje skambėjo vieno unikaliausio Lietuvos kūrėjo Sauliaus Petreikio ir grupės išskirtinė muzikinė programa. Pilnutėlė salė, gausūs aplodismentai profesionaliems atlikėjams, vienybė, tikros emocijos, šypsenos ir neapsakoma atmosfera supo visus susirinkusius į Lietuvos valstybės atkūrimo dienai skirtus renginius Plungės kultūros centre.

KC inf.

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.