Lietuvos dziudo čempionate dominavo plungiškiai

2020-01-29

Sekmadienį į Kauną susirinko apie 300 dziudo kovotojų išsiaiškinti, kurie 15 ir 18 metų jaunuoliai stipriausi Lietuvoje. Gausi Plungės komanda pasiekė puikių rezultatų ir pademonstravo puikių metimų bei skausmingų veiksmų.

Grupėje iki 15 metų Vygirdas Narkus visus varžovus įveikė anksčiau laiko, o finaliniame susitikime atliko labai gražų metimą ir tapo čempionu. Antrą vietą iškovojo Saulė Einingė. Trečiąsias vietas iškovojo Austėja Steponavičiūtė ir Ervinas Žilius. Per plauką nuo medalių liko, kovas dėl trečių vietų pralaimėję Girvydas Narkus, Tomas Žilys ir Majus Petrauskas.

Grupėje iki 18 metų čempionais tapo Barbora Endriekutė ir Martynas Zaburas. Martynas visus varžovus įveikė anksčiau laiko, parodydamas puikią techniką, ir finale susitiko su treniruočių draugu Eriku Leščiausku, kuris iki finalinės kovos taip pat nepaliko jokių šansų savo varžovams. Trečiąsias vietas iškovojo puikiai kovojusios Giedrė Kauliūtė ir Rugilė Stasiulytė. Penktas liko puikiai kovojęs Justas Razmus.

         Treneriai, Antanas Kasteckas, Edvardas Žilius, Robertas Zimkus džiaugiasi puikiais  sportininkų pasiekimais ir gera naujų metų pradžia.

 

Plungės SRC inf. 

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.