Lietuvos dainų šventėje dalyvaus ir Plungės kultūros centro meno kolektyvai

2013-12-04
GONDINGA

          Pirmosios 2014 metų Lietuvos dainų šventės „Čia mano namai“ atrankos Plungės kultūros centro meno kolektyvams prasidėjo itin sėkmingai. 2014 metų dainų šventės metu pirmą kartą vyks ir Teatro diena. Visų šalies regionų mėgėjų teatrai Lietuvos dainų šventei pasirodymus ruošia pagal K. Donelaičio poemą „Metai“. Vaikų ir jaunimo teatrai programoje „Mūsų metai“ pristatys nenutrūkstamą gyvenimo ir gamtos ciklą – metų laikus: pavasarį, vasarą, rudenį, žiemą. Lapkričio 23 d. Kretingoje vykusioje vaikų ir jaunimo teatrų apžiūroje dalyvavo bei sėkmingai pasirodė Plungės kultūros centro vaikų ir jaunimo teatro  „Saula“ vaikų grupė (režisieriai Sigita ir Romas Matuliai). Plungiškiai dainų šventei paruošė teatrinį žaidimą  „Metų laikų ratas“. Pasirodymu sužavėta komisija pakvietė Plungės kultūros centro vaikų ir jaunimo teatrą  „Saula“ ne tik dalyvauti šventės vaikų ir jaunimo dalyje, bet ir pradėti pagrindinį vakaro teatrų pasirodymą.

          Gruodžio 1-ą Plungės kultūros centre vyko Plungės rajono folkloro kolektyvų apžiūra. Tarp dalyvavusiųjų apžiūroje buvo ir Plungės kultūros centro folkloro ansamblis  „Gondinga“ (vadovė Dalia Stasikėlienė). Kolektyvas tą dieną pristatė teatralizuotas, autentiškais pasakojimais ir papročiais paremtas žemaitiškas krikštynas. Išskirtinis pasirodymas neliko nepastebėtas ne tik susirinkusių žiūrovų,  bet ir atvykusios kompetentingos komisijos. Kaip ir buvo galima iš anksto tikėtis,  Plungės kultūros centro folkloro ansamblis  „Gondinga“ vasarą taip pat dalyvaus 2014 metų Lietuvos dainų šventėje.

          Pirmosios atrankos liudija, kad ne tik Plungė, bet ir visa šalis didžiuojasi mūsų kolektyvais, o jie sėkmingai atstovaus mūsų miestui svarbiausiame valstybės renginyje – Dainų šventėje!

 

Kult. c. inf.

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.