Lietuvos „Carito“ atstovės pristatė projektą „Pagalba prostitucijos ir prekybos žmonėmis aukoms“

2015-04-09

          Balandžio 1-ąją Vaiko teisių apsaugos skyriaus kvietimu Plungės rajono savivaldybėje lankėsi Lietuvos „Carito“ atstovės, kurios pristatė projektą  „Pagalba prostitucijos ir prekybos žmonėmis aukoms“.  

        Projektas, kuris vykdomas nuo 2001 m., suteikia galimybę visoje Lietuvoje gauti nemokamą socialinę, psichologinę ir teisinę pagalbą nukentėjusiesiems nuo seksualinės prievartos ar į vairių prekybos žmonėmis formų. Pagalba gali būti teikiama ir nukentėjusiųjų šeimų nariams. Vykdant šį projektą, taip pat rengiami mokymai, informacinės – prevencinės akcijos specialistams ir plačiajai visuomenei.

       Po projekto pristatymo buvo surengta diskusija tema „Kova su prekyba žmonėmis – socialinės atsakomybės didinimas“. Diskusijos metu akcentuota, kad, didėjant prekybos žmonėmis mastams ir plečiantis jos formoms, labai svarbu nelikti abejingiems šiai problemai ir telkti specialistus, raginti juos bendradarbiauti. Ypatingai tai svarbu dėl to, kad potencialiomis prekybos žmonėmis ar į traukimo į prostituciją aukomis dažnai tampa nepilnamečiai, ypač augantys socialinės rizikos šeimose ar globos namuose, taip pat turintys specialių poreikių.

       Projekto pristatyme ir diskusijoje dalyvavo Policijos komisariato, Vaiko teisių apsaugos skyriaus, Plungės vaikų globos namų, Plungės trumpalaikės globos centro, Plungės socialinių paslaugų centro, mokyklų, Plungės vaikų globos agentūros „Cyrulis“ vaikų dienos centro „Cyruliukai“ atstovai.

       Išsamesnės informacijos apie minėtą projektą galima rasti tinklalapyje www.anti-trafficking.lt

                    

Vaiko teisių apsaugos skyriaus informacija

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.