Lietuvos atkūrimo šimtmečiui skirtose varžybose – šimtas dalyvių

2018-03-30

 

 

Kovo mėnesį Plungės klubas „Versmė“ kvietė į orientavimosi sporto varžybas mokyklų patalpose „100 kontrolinių punktų Lietuvos 100-mečiui“, skirtose visiems norintiesiems, nepaisant meistriškumo ar amžiaus. Džiugu, kad jose dalyvavo simbolinis skaičius – 100 – dalyvių. Varžybos vyko keturiais etapais, jų tikslas buvo visų etapų metu surasti 100 kontrolinių punktų.

Varžybų startas duotas kovo 8 dieną Plungės „Saulės“ gimnazijoje, antrojo etapo varžybos vyko kovo 15 d. Žemaičių Kalvarijos Motiejaus Valančiaus gimnazijoje, trečiojo etapo – kovo 22 d. Alsėdžių Stanislovo Narutavičiaus gimnazijoje, o paskutiniosios varžybos ir uždarymas – kovo 29 d.  Plungėje, „Ryto“ pagrindinėje mokykloje.

Beveik pusė dalyvių bėgo visuose keturiuose varžybų  etapuose ir surado 100 kontrolinių punktų (po 25 kiekvieno etapo metu). Susumavus visus rezultatus, paaiškėjo, kad pirmąsias vietas savo amžiaus grupėse užėmė Regimantas Kavaliauskas (V21), Julija Valatkaitė (M21), Gediminas Jurevičius (V16), Vika Žvirzdinaitė (M16), Raminta Paulauskienė (M40), Gediminas Petrauskas (V40),  Tomas Paulauskas (VM), Evaldas Gružas (V12) ir Emilija Paulauskaitė (M12). Sveikiname visus varžybų dalyvius, ypač nugalėtojus ir prizininkus. Kartu dėkojame mokyklų, kuriose vyko varžybos, administracijoms, leidusioms rengti tokias lenktynes mokyklų patalpose.

Be šių varžybų, orientavimosi sporto klubas „Versmė“ žada ir daugiau renginių, kurie taip pat bus skirti visiems norintiesiems, nepriklausomai nuo amžiaus ir fizinio pasirengimo. Jau balandžio 10 dieną klubas kviečia į orientavimosi sporto varžybų lauke pirmąjį etapą, kuris vyks vaizdingame Plungės parke. Apie šių varžybų formatą bus paskelbta artimiausiu metu. Dėl išsamesnės informacijos kreipkitės į varžybų vyr. teisėją Jolitą Domarkienę el. paštu okversme@gmail.com arba tel. 8650 26340.

Klubo „Versmė“ informacija

 

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.