Lietuvaitėm iš Eglės baleto studijos plojo Turkijos Prezidentas

2019-04-30

 

 

Balandžio 13-26 dienomis Plungės kultūros centro Eglės baleto studija (vad. Eglė Norkevičiūtė-Novoruckienė) dalyvavo didžiausiame vaikų šokių festivalyje Turkijoje, kuriame dalyvavo net 40 pasaulio šalių atstovų. Šį festivalį organizavo Turkijos nacionalinė televizija TRT. Šiemet festivalis vyko dviejuose Turkijos miestuose – Sumsune ir Ankaroje. Mergaitės koncertavo didelėse arenose, ir visi jų pasirodymai buvo rodomi per Turkijos nacionalinę televiziją TRT.

Ankaroje Plungės kultūros centro Eglės baleto studijos mergaitės šoko prezidentūroje, joms plojo pats Prezidentas T. Erdoganas. Be koncertų, vaikai turėjo daug oficialių priėmimų – pas Samsuno miesto gubernatorių ir miesto merą. Ankaroje oficialūs priėmimai buvo pas TRT generalinį direktorių, pas Ministrą Pirmininką ir Turkijos Prezidentą.

Be koncertų ir oficialių priėmimų, vaikai taip pat turėjo ir labai daug pramogų: aplankė žymiausias Samsuno miesto vietas, istorinį laivą, kuriame dabar įsikūręs muziejus, parką, kuriame yra žymios Atatiurko skulptūros, Ankaroje aplankė Atatiurko mauzoliejų. Vaikams buvo organizuojamos įvairios pramogos, piknikai. Mergaitės čiuožinėjo ledo arenoje, bandė žaisti tenisą, Ankaroje maudėsi terminiuose baseinuose ir aplankė naujausią atrakcionų parką „Wonderland“. Turkijoje mergaitės patyrė įspūdingų akimirkų ir grįžo kupinos gerų emocijų ir neišdildomų įspūdžių.


KC inf.

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.