Lietuva, Latvija ir Estija mini Baltijos kelio 25-metį

2014-08-18

Minint Baltijos kelio 25-metį , rugpjūčio 23-iąją organizuojama Baltijos kelio sąšauka. Šio renginio metu prie Baltijos kelio atminimo ženklų ir kitose vietose kviečiama rinktis visi Lietuvos miestų, miestelių, kaimo atstovai, meno kolektyvai. Baltijos kelio sąšaukos metu planuojama sujungti stovėjimo vietas ir perduoti per žmonių rankas Baltijos kelio knygą, kurioje dalyviai galėtų į rašyti palinkėjimus ateinančioms kartoms. Renginio metu iš Vilniaus bus vežama palaiminta duona, Baltijos kelio knyga ir Plinkėjimų dėžė. Kiekvienos delegacijos atstovai į knygą į rašys savo krašto palinkėjimą.

Plungės rajono savivaldybės žmonės kviečiami rinktis kelio Panevėžys-Pasvalys-Ryga 27,8 kilometre esančioje poilsio aikštelėje. Taip pat visus norinčius vykti Savivaldybės autobusu į Baltijos kelio sąšauka, prašome iki rugpjūčio 20 d. užsiregistruoti tel. 8 640 53627 (Lolita Vaitkevičienė), 8 655 15982 (Vida Saukalienė) arba elektroniniu paštu lolita .vaitkeviciene@plunge.lt. Išvykstame rugpjūčio 23 d. 13.00 val. iš Plungės Šv. Jono krikštytojo bažnyčios stovėjimo aikštelės.

Plungiškiai savo palinkėjimus Lietuvai gali užrašyti iki rugpjūčio 22d. užėję į Plungės rajono savivaldybės administracijos Kultūros ir sporto skyrių, Plungės viešąją biblioteką bei Plungės atvirą jaunimo centrą  – čia bus palinkėjimų dėžė ir kortelės, kurios rugpjūčio 23 d. bus perduotos Baltijos kelio sąšaukos organizatoriams.

 

Kultūros ir sporto skyriaus informacija.

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.