LIDL – MKL „Žvaigždžių rinktinėse“ trys plungiškiai

2018-01-04

Sausio 21 dieną Kėdainių arenoje LIDL –  Lietuvos moksleivių krepšinio lygos dalyviai rinksis į tradicinę sezono šventę „Taip krepšinį žaisti verta“. Dar MKL „Žvaigždžių diena“ vadinamo renginio metu ant Kėdainių arenos parketo išbėgs daugiau kaip 300 jaunųjų krepšininkų, kurie susikaus įvairiuose krepšinio konkursuose ir rungtynėse. Šių metų šventė skiriama Lietuvos valstybės šimtmečiui.

LIDL – Lietuvos moksleivių krepšinio lygos treneriai pateikė savo balsus žvaigždžių rinktinių žaidėjų rinkimuose. Suskaičiavus balsavimo rezultatus paaiškėjo, kad į LIDL-MKL „Žvaigždžių rinktines“ pateko net trys plungiškiai – Lukas Kreišmontas (jaunių amžiaus rinktinė), Agnesė Garčinskaitė (jaunučių amžiaus rinktinė) ir Nojus Radžius (vaikų rinktinė).


Jaunių amžiaus rinktinė

Žaidėjas

Komanda

Treneris

Trenerių balsavimo rezultatai

Šarūnas Valunta (C)

Biržų SC-„Šalva“

Žydrūnas Kačinskas

70

Simas Jarumbauskas (C)

Vilniaus KM I

Raimundas Kairys

68

Arnas Adomavičius

„Visi kartu“

Tomas Keršis

67

Nedas Kancleris

Tornado KM I – „Viči“

Šarūnas Zablockis

64

Rokas Brazinskas

Sabonio KC I – „Beko“

Andrius Vaicekauskas

46

Nojus Mineikis

V.Knašiaus KM ­– „Atlantic“ Express”

Alfredas Kaniava

43

Gabrielius Čelka

Kauno KM „Perkūnas“ I

Vytautas Žvirblis

96

Nojus Pankratjevas

Jonavos KKSC

Edvinas Zinys

78

Lukas Kreišmontas

Plungės SRC – „Litnaglis“

Virgilijus Lapis

66

Marek Blaževič

Vilniaus KM I – „Šilputa“

Edvinas Justa

61

Kristina Masionytė

Alytaus SRC I

Irena Špiegienė

61

Enrika Matiukaitė

Šiaulių KA „Saulė“ – „ASKA“

Jūratė Bertulienė

43

Gabija Šegždaitė

Alytaus SRC I

Irena Špiegienė

43

Saulė Mikelionytė

Alytaus SRC I

Irena Špiegienė

42

Jaunučių amžiaus rinktinė

Žaidėjas

Komanda

Treneris

Trenerių balsavimo rezultatai

č„žuolas Tubelis (C)

Vilniaus KM I – „Alpi Baltika“

Paulius Budėnas

107

Edgaras Preibys (C)

Mažeikių SM – „Dubgiris“

Vladas Šulcas

90

Jokūbas Rubinas

Mažeikių SM – „Dubgiris“

Vladas Šulcas

82

Kornelijus Zikas

V.Knašiaus KM I

Linas Kaziulionis

64

Matas Repšys

V.Knašiaus KM II – „Authentic Cars”

Gytis Krugelevičius

53

Dominykas Stenionis

Kauno KM „Aisčiai“

Saulius Marčiukaitis

52

Emilis Butkus

Vilniaus KM I – „Teknos“

Edvinas Justa

90

Oleg Kojenets

Sabonio KC I – „Beko“

Rolandas Rakutis

63

Rokas Jocius

Kauno KM „Aisčiai“

Julius Pranevičius

58

Augustas Gaivenis

Panevėžio KKSC

Žydrūnas Valuckis

52

Simona Visockaitė

Kauno KM „Aisčiai“ I

Sandra Čižauskienė

66

Urtė Čižauskaitė

Kauno KM „Aisčiai“ I

Sandra Čižauskienė

59

Agnesė Garčinskaitė

R.Sargūno SG/Panevėžio KKSC

Rima Daunienė

50

Elzė Motekaitytė

V.Knašiaus KM II

Ramunė Kumpienė

36

Vaikų rinktinė

Žaidėjas

Komanda

Treneris

Trenerių balsavimo rezultatai

Paulius Murauskas (C)

Tornado KM I – „Envija“

Donatas Mikulevičius

107

Gediminas Alisas (C)

Sostinės KM I – „EMSI“

Algirdas Milonas

80

Rokas Jocys

Palangos SC – „Žemaitija“

Regimantas Juška

78

Laurynas Klimas

Sabonio KC I – „Beko“

Edgaras Voronovas

73

Dastinas Morkūnas

Kauno KM „Aisčiai“

Karolis Abramavičius

60

Kajus Kublickas

Sabonio KC I – „Beko“

Edgaras Voronovas

45

Tomas Zelenskij

Klaipėdos KM

Rolandas Kasparavičius

70

Nojus Radžius

Plungės SRC – “Anra Investicija“

Genadijus Glikmanas

67

Liutauras Serkevičius

Kauno KM „Aisčiai“

Arūnas Visockas

66

Nojus Petraitis

Biržų SC – „Šalva“

Žydrūnas Kačinskas

45

Rusnė Augustinaitė

Šiaulių KA „Saulė“ I – „ASKA“

Jūratė Bertulienė

66

Neda Pliatkutė

Kauno KM „Aisčiai“ II

Lina Dambrauskaitė

55

Justė Veronika Jocytė

V.Knašiaus KM

Diana Anužienė

53

Viltė Andrunavičiūtė

Panevėžio KKSC I – „Liepa“

Rima Daunienė

44

         

 Plungės rajono savivaldybės inf.

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.