Lengvosios atletikos varžybose – puikūs pasiekimai

2017-03-03

Vasario 25 d. Klaipėdoje vyko jaunučių ir jaunių lengvosios atletikos varžybų „Žemaitijos taurė 2017“ antrasis etapas, kuriame dalyvavo ir Plungės SRC lengvaatlečiai.

60 m bėgimo rungtyje tarp mergaičių greičiausia buvo Reginos Šilenskienės auklėtinė Gabija Kuprytė, kuri, įveikusi distanciją per 7,99 s, užėmė pirmą vietą. Trečią vietą šioje rungtyje užėmėm kita Plungės SRC atstovė – Paula Bagdonaitė, kurios laikas – 8,61 s.

Berniukų 60 m bėgimo rungtyje Matas Abartis, kurį treniruoja Marius Rudys, užėmė antrą vietą. Jis distanciją įveikė per 7,85 s.

Pirma vieta – Gabija Kuprytė, trečia vieta – Paula Bagdonaitė Antra vieta – Matas Abartis

Mergaičių šuolyje į aukštį rungtyje puikų rezultatą pademonstravo Kornelija Vičytė. Eugenijaus Jurgučio treniruojama lengvaatletė peršoko 1,60 m iškeltą kartelę ir iškovojo pirmą vietą.

Mergaičių šuolio į tolį rungtyje prizinę vietą iškovojo kita Plungės SRC lengvaatletė. Vygailė Valatkaitė, kurios treneris yra E. Jurgutis, nušokusi 5,09 m, užėmė antrą vietą.

Pirma vieta – Kornelija Vičytė Antra vieta – Vygailė Valatkaitė

Paskutinė rungtis, kurioje Plungės atstovai iškovojo prizinę vietą, buvo trišuolis. Šioje rungtyje 10,85 m nušokusi Deimantė Raudytė (treneris E. Jurgutis) užėmė pirmą vietą.

Sveikiname lengvaatlečius ir jų trenerius su puikiais rezultatais!!!