Laukiantiems dainų šventės – informatyvi interneto svetainė

2013-02-13

 

2014 m., Lietuvai minint dainų šventės tradicijos 90-metį , vyks Dainų šventė „čŒia – mano namai“. Šventės idėja – iš naujo atsigręžti į savo namus: šeimą, gimtinę, tėvynę, žemę ir dainą.

Be tradicinių Dainų šventės renginių – Ansamblių vakaro, Folkloro, Šokių, Dainų dienų, – 2014 m. vyks Kristijono Donelaičio kūrybai skirta Teatrų diena, atkurtų Baltų genčių kostiumų kolekcijos pristatymas, šurmuliuos vaikų tradicinių amatų miestelis ir kt.

Apie šventę informuos interneto svetainė http://www.dainusvente.lt/, kurioje apsilankę dainų šventės dalyviai ir visi besidomintieji galės sužinoti būsimos šventės koncepciją, programą, susipažinti su dainų švenčių istorija, rasti reikiamo kūrinio natas, peržvelgti smagiausias praėjusių švenčių akimirkas menančias nuotraukas. Taip pat čia bus skelbiama informacija apie 2013 m. šalies rajonuose ir miestuose vyksiančias regionines dainų šventes.

Kas ketverius metus rengiama Dainų šventė, UNESCO pripažinta žmonijos žodinio ir nematerialaus paveldo vertybe, sutraukia apie 40 tūkstančių dalyvių iš Lietuvos bei lietuvius iš viso pasaulio, prie jos kūrimo ir į gyvendinimo prisideda gausios pripažintų kūrėjų – kompozitorių, rašytojų ir poetų, dailininkų, choreografų, režisierių, dirigentų – pajėgos.

Kultūros ir sporto skyriaus inf.

 

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.