Latvijoje puikiai įvertinti plungiškiai pūtikai

2018-05-14

Gegužės 11 dieną Plungės Mykolo Oginskio meno mokyklos Pučiamųjų instrumentų skyriaus ugdytiniai, kuriuos moko mokytojas ekspertas Artūras Urniežius, dalyvavo VIII pučiamųjų instrumentų konkurse Latvijoje, Ozolniekų mieste.  Šį kartą sėkmė taip pat neaplenkė jaunųjų muzikantų – beveik visi  tapo konkurso laureatais.

 

Plungės Mykolo Oginskio meno mokyklos mokiniai, VIII pučiamųjų instrumentų konkurso Latvijoje Ozolnieki mieste laureatai: (iš kairės) Juozas Jucys, Nikolas Šiškovas, Antanas Karalius ir (antroje eilėje) Lukas Vasiliauskas  su savo mokytoju Artūru Urniežiumi ir koncertmeistere Aliona Alminiene

Konkurso dalyviai buvo skirstomi į amžiaus grupes, tačiau jose galėjo dalyvauti  moksleiviai, grojantys įvairiais pučiamaisiais instrumentais, kurie nebuvo skirstomi į atskiras kategorijas.  9-11 metų kategorijoje, kurioje buvo 30 dalyvių, grojančių saksofonais, klarnetais, trimitais, eufonijomis ir trombonais, trečią vietą pelnė Juozas Jucys (eufonija), o Nikolas Šiškovas (trimitas) gavo padėką. Antroje 12-13 metų amžiaus grupėje tarp 28 dalyvių Antanas Karalius laimėjo antrą vietą; trečioje 14 metų ir vyresnių amžiaus grupėje tarp 17 dalyvių trombonininkas Lukas Vasiliauskas buvo pripažintas geriausiu. Visiems moksleiviams konkurse akompanavo koncertmeisterė metodininkė Aliona Alminienė. Konkurso laureatai buvo apdovanoti rėmėjų prizais.

 

 

 

Plungės Mykolo Oginskio meno mokyklos informacija 

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.