Laimėjimai virtualiuose konkursuose tęsiasi

2021-01-19


 

Mykolo Oginskio meno mokyklos mokiniai nenustoja stebinti ir garsinti mūsų miestą savo laimėjimais ir pasiekimais.

Šiuo metu nuotoliniu būdu vaikai ne tik mokosi, bet ir turi didesnę galimybę ″apkeliauti″ įvairias šalis ir sudalyvauti tarptautiniuose konkursuose, kas sunkiau būtų įvykdoma mums įprastu metu.

2020 m. gruodžio 23d, Slovakijoje, Bratislavos mieste, vyko tarptautinis konkursas ″Winter melody″ (Žiemos melodija). Konkurso komisijai atstovavo žinomi kultūros, meno veikėjai, specializuotų universitetų dėstytojai (profesoriai), profesionalūs režisieriai, kompozitoriai, pianistai iš Slovakijos, Ukrainos ir kitų šalių. Pasirodymai buvo vertinami atsižvelgiant į atlikimo įgūdžius, techniką, meniškumą, repertuaro pasirinkimą bei entuziazmą ir originalumą. Konkurse varžėsi dalyviai iš 9 šalių: Ukrainos, Baltarusijos, Portugalijos, Lietuvos, Moldovos, Izraelio, Rumunijos, Kinijos.

Plungės Mykolo Oginskio meno mokyklos mokinei Melisai Mikailaitei (mokyt. metod. Romena Bernotienė) šis konkursas buvo trečiasis išbandymas, šį kartą Slovakijoje, tarptautinėje scenoje. Ir čia taip pat ji buvo įvertinta puikiai! Slovakijos konkurso komisija fortepijono solistų kategorijoje ją įvertino I vietos laureato diplomu ir skyrė 100 eurų premiją. 

Sėkmė lydėjo ir šiame konkurse dalyvavusias mūsų mokyklos mokines Gerdą Gudaitytę (akordeonas, mokyt. metod. Ligita Veniulienė) ir Barborą Laivytę (smuikas, mokyt. metod. Violeta Gaubytė). Instrumentinių ansamblių kategorijoje šis duetas pelnė III vietos laureato diplomą ir gavo 25 eurų premiją.

Sveikiname Melisą ir jos mokytoją, Gerdą, Barborą ir jos mokytojas!

Plungės Mykolo Oginskio meno mokyklos pianistė Melisa Mikailaitė, tarptautinio   konkurso ,,Winter melody″ Bratislavoje I vietos laureatė 

Plungės Mykolo Oginskio meno mokyklos instrumentinis ansamblis- Gerda Gudaitytė (kairėje) ir Barbora Laivytė (dešinėje)- tarptautinio konkurso ,,Winter melody″ Bratislavoje III vietos laureatas

III laipsnio laureato diplomas, kuriuo instrumentinis ansamblis- Gerda Gudaitytė (akordeonas) ir Barbora Laivytė (smuikas)- įvertintas tarptautiniame konkurse ,,Winter melody″ Bratislavoje, Slovakijoje

 


Plungės Mykolo Oginskio meno mokyklos informacija

 

 

 

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.