Kvietimas teikti paraiškas Europos verslininkystės skatinimo apdovanojimų nacionalinei atrankai

2017-03-15

LR ūkio ministerija skelbia 2017 metų Europos verslininkystės skatinimo apdovanojimų nacionalinę atranką ir kviečia iki 2017 m. gegužės 31 d. teikti paraiškas, kuriose būtų pristatytos bent dvejus metus į gyvendintos ar į gyvendinamos verslumą skatinančios iniciatyvos.      

Konkurse gali dalyvauti nacionalinės, regioninės ir vietos valdžios institucijos bei kiti juridiniai asmenys, vykdantys viešojo ir privataus sektorių partnerystės iniciatyvas tarp valdžios į staigų ir verslo, mokslo programų ir verslo organizacijų. Paraišką galima teikti vienai iš šių nominacijų:

  1. Verslumo dvasios skatinimas;
  2. Investicijos į į gūdžius;
  3. Verslo aplinkos gerinimas;
  4. Verslo tarptautinės plėtros skatinimas;
  5. Apdovanojimas už atsakingą verslą.

Du nacionalinę atranką laimėję projektai iš skirtingų nominacijų bus pristatyti antrajam etapui – Europos Komisijos vertinimui. Nacionalinę atranką laimėjusių organizacijų atstovai taip pat bus pakviesti nemokamai dalyvauti Mažų ir vidutinių į monių asamblėjoje ir Europos verslininkystės skatinimo apdovanojimų į teikimo ceremonijoje, kuri vyks š. m. lapkričio 23 d. Taline

Jau vienuoliktą kartą Europos Komisija vykdo atranką Europos verslininkystės skatinimo apdovanojimams, kuriais į vertinamos viešojo ir privačiojo sektorių partnerystės iniciatyvos, skatinančios verslumą, palankių verslo sąlygų kūrimo politiką ir galinčios į kvėpti būsimus verslininkus.

Daugiau informacijos rasite: https://ukmin.lrv.lt/lt/veiklos-sritys/verslo-aplinka/smulkiojo-ir-vidutinio-verslo-politika/verslumo-skatinimas/europos-sajungos-verslumo-skatinimo-iniciatyvos/europos-verslininkystes-skatinimo-apdovanojimai

Informaciją parengė Strateginio planavimo ir investicijų skyrius

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.