Kvietimas teikti paraiškas Europos verslininkystės skatinimo apdovanojimų nacionalinei atrankai

2018-02-14

Informuojame, kad šiemet jau dvyliktą kartą Europos Komisija vykdo atranką Europos verslininkystės skatinimo apdovanojimams, kuriais į vertinamos viešojo ir privačiojo sektorių partnerystės iniciatyvos, skatinančios verslumą, palankių verslo sąlygų kūrimo politiką.

LR ūkio ministerija kviečia iki 2018 m. birželio 1 d. teikti paraiškas, kuriose būtų pristatytos bent dvejus metus į gyvendintos ar į gyvendinamos verslumą skatinančios iniciatyvos, el. paštu raminta.krulikauskiene@ukmin.lt.

Konkurse gali dalyvauti nacionalinės, regioninės ir vietos valdžios institucijos bei kiti juridiniai asmenys, vykdantys viešojo ir privataus sektorių partnerystės iniciatyvas tarp valdžios į staigų ir verslo, mokslo programų ir verslo organizacijų. Paraišką galima teikti vienai iš šių nominacijų:

1. Verslumo dvasios skatinimas;

2. Investicijos į į gūdžius;

3. Verslo aplinkos gerinimas;

4. Verslo tarptautinės plėtros skatinimas;

5. Apdovanojimas už atsakingą verslą.

Atkreipiame Jūsų dėmesį , kad atrankai gali būti teikiamos ir paraiškos projektų, jau dalyvavusių nacionalinėje atrankoje ankstesniais metais, tačiau nelaimėjusių nacionalinės atrankos.

Du nacionalinę atranką laimėję projektai iš skirtingų nominacijų bus pristatyti antrajam etapui – Europos komisijos vertinimui. Nacionalinę atranką laimėjusių organizacijų atstovai taip pat bus pakviesti nemokamai dalyvauti „Mažų ir vidutinių į monių asamblėjoje ir Europos verslininkystės skatinimo apdovanojimų į teikimo ceremonijoje, kuri vyks š.m. lapkričio 20 d. Grace (Austrija)

 

Detalesnė informacija apie konkursą, dalyvavimo sąlygos ir paraiškos forma.

 

Dėl papildomos informacijos kreipkitės į apdovanojimų koordinatorę – Ūkio ministerijos Pramonės ir prekybos departamento Smulkiojo ir vidutinio verslo politikos skyriaus vedėją Ramintą Krulikauskienę (tel. 8 706 64 617, el. paštas raminta.krulikauskiene@ukmin.lt) arba Smulkiojo ir vidutinio verslo politikos skyriaus vyr. specialistę Indrę Andrijauskienę (tel. 8 706 64 770, el. paštas indre.andrijauskiene@ukmin.lt).

 

Informaciją parengė Strateginio planavimo ir investicijų skyrius

 

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.