Kvietimas teikti paraiškas 2016 metų Nacionalinio atsakingo verslo apdovanojimo konkursui

2017-09-18

2017 m. kovo 24 d. Socialinės apsaugos ir darbo ministerija paskelbė NACIONALINIO ATSAKINGO VERSLO APDOVANOJIMO (TOLIAU – NAVA) KONKURSĄ, kurio metu nacionaliniais atsakingo verslo apdovanojimais bus pagerbtos pažangiausios į monės, 2016 m. nuveikusios daugiausiai darbų į monių socialinės atsakomybės srityje ir labiausiai prisidėjusios prie socialinės atsakomybės principų plėtojimo verslo sektoriuje.

                      NAVA konkurse gali dalyvauti ir būti apdovanotos į monės NAVA nominacijose:

                                                    „Metų darbovietė 2016“

                                                    „Metų bendruomeniškiausia į monė 2016“

                                                    „Metų aplinkosaugos į monė 2016“

Kiekviena iš NAVA nominacijų skirstoma į 3 kategorijas, atskirai apdovanojant: labai mažas, mažas ar vidutines į mones; dideles į mones; tarptautines į mones ar jų filialus, atstovybes, veikiančias Lietuvoje.

Labiausiai pasižymėjusios į monės pagerbiamos pagrindiniu apdovanojimu – „Socialiai atsakinga į monė“. 

Šiais metais taip pat bus į teikti papildomi apdovanojimai už 2016 m. pasiekimus moterų ir vyrų  lygybės bei neį galiųjų integracijos srityse.  

Įmonių paraiškas prašome pateikti DOC ir PDF formatais elektroniniu paštu adresu nava@socmin.lt iki 2017 m. spalio 15 dienos imtinai.

Detalesnę informaciją, paraiškos formas ir ankstesnių metų nugalėtojus galite rasti čia: http://www.socmin.lt/lt/darbo-rinka-uzimtumas/imoniu-socialine-atsakomybe-isa/nacionalinis-atsakingo-verslo-apdovanojimas.html  

Dėl papildomos informacijos kreipkitės į Darbo departamento Socialinės partnerystės skyriaus vyriausiąją specialistę Laurą Gaidienę, tel. +370 706 68 253, el. paštas laura.gaidiene@socmin.lt; vedėją Arvydą Ramelį , tel. +370 706 64 257, el. paštas arvydas.ramelis@socmin.lt

 

 

Informaciją rengė Starteginio planavimo ir investicijų skyrius

 

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.