Kvietimas Plungės rajono jaunimui dalyvauti Tukume vyksiančiame ES Švietimo, mokymo, jaunimo ir sporto programos „Erasmus+“ projekte „Mus vienija įvairovė“

2016-06-27

 

 

       Plungės rajono savivaldybės administracija dalyvauja Europos Sąjungos Švietimo, mokymo, jaunimo ir sporto programos „Erasmus+“ projekte „Mus vienija į vairovė“, kurį vykdo Tukumo savivaldybės administracija (Latvijos Respublika) kartu su užsienio partneriais iš Europos Sąjungos valstybių.

       Kviečiame Plungės rajono 15–18 metų jaunuolius teikti savo kandidatūras 2016 m. liepos 15 – 17 dienomis dalyvauti projekte Tukume. Užsiėmimų kalba – anglų.

       Projekto partnerių susitikimo Tukume liepos 15 – 17 dienomis darbotvarkė:

       2016 m. liepos 15 d., penktadienis.

       Pranešimai tema „Europos ateitis ir solidarumas krizės metu“. Diskusijų forumas.

       Diskusijos metu bus aptariama, kaip sudaryti palankesnes sąlygas Europos Sąjungos piliečiams naudotis teise laisvai judėti ir gyventi visoje ES, užtikrinant, kad jie galėtų lengvai susipažinti su informacija apie savo teises, visų pirma susijusias su sanglaudos ir žmonių tarpusavio supratimo didinimu, demokratija, saugumu, politinių, ekonominių, socialinių ir kultūrinių ryšių plėtojimu.

       2016 m. liepos 16 d., šeštadienis.

       Pranešimai tema „Europos piliečių samprata apie šio laikmečio iššūkius“. Seminaras.

       Europos Sąjungą palankiai vertina ir ja pasitiki vis daugiau europiečių. Be to, piliečių nuomone, vienas didžiausių ES iššūkių šiuo metu yra imigracija. Palyginti su 2015 m. lapkričiu, ES mastu išaugo ir susirūpinimas dėl terorizmo. Seminaro metu bus aptariamos pagrindinės ES piliečių susirūpinimą keliančios problemos ir ekonominės padėties vertinimas (krizės poveikis darbo rinkai).

       2016 m. liepos 17 d., sekmadienis.

       Susipažinimas su Tukumo savivaldybės žymiomis vietovėmis.

       Projekto lėšomis bus dengiamos dalyvių maitinimo ir apgyvendinimo išlaidos. Projekto dalyvių transporto išlaidos dengiamos iš Plungės rajono savivaldybės administracijos biudžeto.

       Prašome iki 2016 m. birželio 30 d. el. paštu vida.saukaliene@plunge.lt atsiųsti motyvacinį laišką, kuriame turi būti nurodyta: vardas, pavardė, amžius, mokykla, kontaktai, kodėl norite dalyvauti projekte.

       Apie atrankos rezultatus informuosime asmeniškai.

       Tikimasi, kad Plungės rajono savivaldybės jaunimo atstovai, dalyvaudami projekto „Mus vienija į vairovė“ veiklose, pasidaliję mintimis apie Europos Sąjungos perspektyvas, padiskutavę apie pagrindines piliečių susirūpinimą keliančias problemas, grį š su optimistiniu Europos Sąjungos ateities vertinimu.

 

Plungės rajono savivaldybės administracijos inf.

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.