Kvietimas į stalo teniso varžybas

2018-03-09

Plungės stalo teniso klubas „Žemaite“ kviečia visus šios sporto šakos mėgėjus rungtyniauti rajono 2018 metų čempionatuose. Jau įprasta, kad vyksta trijų lygų čempionatai – A, B ir C (mėgėjų), o taip pat moterų (merginų), dvejetų, jaunučių bei jaunių. Pasivaržyti dėl mėgėjų čempiono vardo kviečiami visi Plungės rajono savivaldybės teritorijoje gyvenantys stalo teniso žaidėjai ir žaidėjos. Labiau patyrusiems čia dalyvauti neleidžiama. Varžybos vyks kovo 17 d., šeštadienį, Plungės technologijų ir verslo mokyklos sporto salėje.  Tame pačiame turnyre besivaržantys jaunieji tenisininkai išsiaiškins, kam teks Plungės jaunių ir jaunučių čempionų vardai. Registracija į varžybas nuo 9.20 iki 9.50 val. Išsamesnė informacija – skelbime. Kviesdami visus į turnyrą, pažadame, kad bus tikrai atkaklių kovų ir kad bus trys nauji čempionai. 

      2017 metų Plungės jaunučių čempionas Nojus Bumblauskis titulo nebegins, nes rungtyniaus jaunių grupėje. Pernai metų jaunių čempionas Tomas Sukauskas rungtyniaus vyrų A lygoje. Tomas praėjusiais metais ne tik laimėjo jaunių čempionatą, bet ir stipriausioje rajono A lygoje aplenkė daug pajėgių tenisininkų bei užėmė 10 vietą. Šiais metais labai sėkmingai rungtyniauja Lietuvos regionų B lygos čempionato varžybose bei yra geriausias Žemaitijos zonos žaidėjas. 2017 metų C lygos čempionas Rimvydas Meškauskas taip pat titulo nebegins. Sėkmingai debiutavęs  Lietuvos regionų B lygos čempionato varžybose ir iškovojęs ne vieną pergalę, Rimvydas jau pateko į oficialų Lietuvos stalo teniso asociacijos reitingo žaidėjų sąrašą ir dalyvaus rajono B lygos čempionate.  

     Visi klubo „Žemaite“ žaidėjai treniruojasi savarankiškai ir kviečia stalo teniso mėgėjus ne tik į varžybas, bet ir į treniruotes. Apie klubo veiklą plačiau – Facebook‘o paskyroje Plungės STK Žemaite.

 

Informaciją paruošė Arūnas Juozas Auškalnis,

Plungės stalo teniso klubo „Žemaite“ pirmininko pavaduotojas

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.