Kvietimas į Didžiuosius Žemaičių Kalvarijos atlaidus

2024-07-02
Didieji Žemaičių Kalvarijos atlaidai 2024-07, programa

Mano mielieji, mano gerieji Plungės savivaldybės žmonės!

Liepos 6-oji yra Plungės dekanato Žemaičių Kalvarijos atlaiduose diena. 

Šiuo metu kaip tik vyksta Lietuvos dainų šventės 100-mečio jubiliejus. Visų, kurie nedalyvauja Lietuvos dainų šventės programoje, su nuolankumu, didžiuliu rūpesčiu ir dėkingumu prašau atvykti į Žemaičių Kalvariją, į mūsų dekanato, Plungės dienos, atlaidus.

Švč. Mergelė Marija – Šeimų Karalienė! Kiekvienas pakelkime akis į stebuklingą Marijos paveikslą – už savo namus, už senus tėvelius, už dėdes ir tetas, už vaikus, vienas už kitą. Marija, pažiūrėk į mus! Kad mes galėtume būti dėkingi, kad galėtume branginti ir vertinti vienas kitą, kad Tavo, Marija, rankos vedami galėtume keliauti per šią žemę į pažadėtąją žemę, į laimingą amžinąjį gyvenimą.

Labai kviečiu į Kryžiaus kelią. Kas turi jėgų – į didįjį Kryžiaus kelią. Kas su lazdele ar vežimėliu, tai Bazilikos viduje arba bent iki pirmos ar antros stoties pelnyti artimo meilės ir gerumo atlaidus.

Labai lauksiu, labai džiaugsiuos pamatęs Jūsų veidą – pamojuokite ar galvą linktelėkite Kryžiaus kelio kalnuose! Nepamirškite, kad bendrai maldai plungiškių labai laukia

Jūsų klebonas kunigas Vytautas Gedvainis

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.