Kvietimas dalyvauti mokymuose

2015-09-28

       VšĮ Kultūros paveldo akademija kartu su partneriu iš Norvegijos Karalystės įgyvendina projektą „Lietuvos medinio kultūros paveldo aktualizavimas ir išsaugojimas, bendradarbiaujant su Norvegijos kultūros paveldo specialistais ir pritaikant Norvegijos patirtį, tvarkant Pavirvytės dvaro sodybos dvarininko namą (unikalus kodas Kultūros vertybių registre – 36246)”.  

       Projektas finansuojamas pagal Europos ekonominės erdvės finansinio mechanizmo 2009-2014 m. periodo Kultūros ir gamtos paveldo išsaugojimo ir atgaivinimo programą. Šio projekto tikslas – Lietuvos medinio kultūros paveldo aktualizavimas ir išsaugojimas, bendradarbiaujant su Norvegijos kultūros paveldo specialistais ir pritaikant Norvegijos patirtį, tvarkant vertingą Pavirvytės dvaro sodybos dvarininko namą (unikalus kodas Kultūros vertybių registre – 36246).

       Viena iš projekto veiklų yra 3 dienų teorinis ir praktinis seminaras Pavirvytės dvaro sodybos dvarininko name (Pavirvytės g. 14, Pavirvytės km., Viekšnių sen., Mažeikių r.).

       2015 m. spalio 7 – 9 dienomis kviečiame dalyvauti mokymuose visuomenei, kurie vyks Pavirvytės dvaro sodybos dvarininko name (Pavirvytės g. 14, Pavirvytės km., Viekšnių sen., Mažeikių r.).

       Mokymų pradžia 2015 m. spalio 7 d. 10 val.

       Vieta: Pavirvytės dvaro sodybos dvarininko name (Pavirvytės g. 14, Pavirvytės km., Viekšnių sen., Mažeikių r.; žemiau pridedamas žemėlapis).

       Mokymų metu turėsite galimybę išgirsti apie projektą, jo vykdymo eigą, susipažinti su  kultūros paveldo objektų tvarkybos darbų finansavimo ir kompensavimo galimybėmis, suprasti daugiau apie kultūros paveldo apsaugos ištakas ir aktualijas bei kokie teisės aktai kultūros paveldo apsaugą reglamentuoja, dalyvauti praktiniuose medinio paveldo užsiėmimuose bei paklausyti paskaitų apie medinę Lietuvos architektūrą.

       Taip pat šių mokymų metu dalyvius konsultuos Kultūros paveldo departamento prie Kultūros ministerijos Telšių teritorinio padalinio vedėjas Antanas Eičas ir Telšių apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos Valstybinės priešgaisrinės priežiūros skyriaus viršininkas Arūnas Tilvikas, todėl registuojantis į mokymus dalyviai gali iš anksto pateikti klausimų.

MALONIAI KVIEČIAME VISUS NORINČIUS REGISTRUOTIS Į MOKYMUS!


Dalyviams suteikiame:

 

Organizatorių kontaktai registravimuisi į mokymus: tel. +37061381889, el. pašto adresas  zilinskaite.agne@gmail.com

Projektą bendrai finansuoja Islandija, Lichtenšteinas ir Norvegija pagal Europos ekonominės erdvės finansinį mechanizmą ir Lietuvos Respublika.

Mokymų vieta:  Pavirvytės dvaro sodyba, Pavirvytės g. 14, Pavirvytės km., Viekšnių sen., Mažeikių r.

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.