Kviečiame teikti paraiškas tradiciniams „Investors‘ Forum“ apdovanojimams!

2016-02-23

 

„Investors’ Forum“ skelbia apdovanojimų ceremoniją ir iki kovo 15 d. kviečia siūlyti kandidatus šioms nominacijoms:

„Metų investuotojas“ ‒ už indėlį į Lietuvos ūkio plėtrą ir kuriamas naujas darbo vietas 2015-aisiais;

„Atsakinga į monė 2015“ ‒ už socialiai atsakingo verslo principų taikymą ir skaidrių verslo santykių kūrimą, aktyvų į sitraukimą į bendruomenių veiklą ir visuomeninių vertybių puoselėjimą, rūpinimąsi darbuotojais bei neigiamo poveikio aplinkai mažinimą 2015-aisiais.

„Metų sprendimas verslo aplinkai gerinti“ ‒ už iniciatyvą ar sprendimą, turėjusį reikšmingos į takos verslo aplinkai ir bendrai šalies ekonomikai 2015-aisiais;

„Metų valstybės tarnautojas“ – už asmeninę iniciatyvą ir kryptingas pastangas priimant investicinės aplinkos gerinimui būtinus sprendimus 2015-aisiais;

„Metų verslo žurnalistas“ ‒ už profesionalų požiūrį į Lietuvos ekonomikos iššūkius, objektyvų ir informatyvų šalies verslo aplinkos pristatymą 2015-aisiais.

Metų ekonomikos mokytojas“ – už indėlį ruošiant iniciatyvią, verslią, kūrybišką, kritinį ir ekonominį mąstymą turinčią jaunąją kartą 2015-aisiais.

Paraiškas galite užpildyti ir pateikti „Investors‘ Forum“ interneto svetainėje www.investorsforum.lt/apdovanojimai

Įvertinkime tuos, kurie savo pavyzdžiu ir kasdieniais darbais į kvepia prisidėti kuriant valstybės gerovę! Prisidėkime prie Lietuvos ekonomikai svarbios iniciatyvos ir teikime siūlymus apdovanojimams.

 

Žaneta Piepalienė,
Strateginio planavimo ir investicijų skyriaus vedėja
Plungės rajono savivaldybės administracija
 
Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.